Geriausia 2015 metų komanda buvo pripažinta įspūdingą pasirodymą Europos čempionate surengusi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė. Jono Kazlausko treniruojami lietuviai Senojo žemyno pirmenybėse nužygiavo iki pat finalo, kur nusileido Ispanijos rinktinei ir iškovojo sidabro medalius.

Lietuvos krepšininkai taip pat pelnė tiesioginį kelialapį į 2016 metų olimpines varžybas Rio de Žaneire bei pakilo į trečią vietą FIBA reitinge.

Vis dėlto nors metų trenerio nominaciją pristatęs Lietuvos istorikas Alfredas Bumblauskas norėjo metų trenerio apdovanojimą įteikti J. Kazlauskui ir netgi strategą citavo, rezultatai jį apvylė. Geriausiu praėjusių metų treneriu tapo bokso treneris Vidas Bružas, kurio auklėtinis Eimantas Stanionis pernai Bulgarijoje tapo Europos čempionu (svorio kategorija iki 69 kg).

Lietuvos krepšinio rinktinė nelaimėjo „Metų pergalės“ ir „Metų pagalbos sportui“ nominacijose.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)