40-metis 208 cm ūgio vidurio puolėjas karjerą baigė 2005 metais rungtyniaudamas Vilniaus "Lietuvos ryto" komandoje.

LKL čempionate jis per 13 minučių pelnydavo 4,7 taško, atkovodavo 3,2 kamuolio ir atlikdavo 0,5 rezultatyvaus perdavimo.

G. Einikis per savo ilgą karjerą tris kartus olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalius, kartą tapo Europos vicečempionu, aštuonis kartus iškovojo Lietuvos čempionato auksą, po kartą laimėjo Rusijos ir Lenkijos čempionatus, iškovojo ULEB taurę bei Baltijos čempionate užėmė antrąją vietą.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.