Nesėkmių seriją pratęsė penktąją vietą septynių ekipų A grupėje užimantis Gintarės Petronytės Krokuvos „Wisla Can-Pack“ (Lenkija) klubas. Krokuvos krepšininkės namuose 53:64 (15:16, 6:18, 15:17, 17:13) pralaimėjo pirmąją pergalę iškovojusiai bei į šeštąją poziciją pakilusiai Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) ekipai ir po dviejų pergalių turnyro starte patyrė jau ketvirtąją nesėkmę iš eilės.

Lietuvė į viešnių aikštelės šeimininkių krepšį įmetė 3 taškus, atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovių metimus, 3 sykius suklydo ir dukart prasižengė. Per 25 žaidimo minutes G. Petronytė pataikė 1 dvitaškį iš 5 bei realizavo vos 1 baudos metimą iš 4.

23 taškus šeimininkėms pelnė Jantel Lavender, 15 – Alexandria Quigley.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Nuria Martinez (17 tšk.) ir Queralt Casas (12 taškų).

A grupėje pirmauja po penkis susitikimus iš šešių galimų laimėję du Rusijos klubai – Jekaterinburgo UGMK bei Kursko „Dinamo“ – kurių dvikovą Jekaterinburge ketvirtadienį 78:77 (22:17, 26:20, 18:25, 15:12) laimėjo Kursko komanda.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas, taškai):

7. Košicės „Good Angels“ (Slovakija) 6 1 5 351:440 7

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas, taškai):

8. Brno BK IMOS (Čekija) 7 0 7 373:582 7

Iš viso šį sezoną FIBA Eurolygos dviejose grupėse žaidžia penkiolika komandų, o į atkrintamąsias varžybas pateks po keturias geriausias grupių ekipas.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!