Nuo rungtynių pradžios prabėgus 5 minutėms, „Aistės-LSU“ priartėjo iki 9:12, bet per likusį laiką pelnė vos tašką, o „Fortūna“ pataikė vieną metimą po kito ir po pirmojo kėlinio jau buvo toli priekyje – 27:10.
Antrajame ketvirtyje šeimininkės nemažino apsukų ir toliau rasdavo kelių pasižymėti, todėl dar 9 taškais laimėtas kėlinys leido pirmauti 26 taškais – 51:25.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė – „Fortūna“ toliau tvirtai pirmavo ir neleido Kauno ekipai net pagalvoti apie galimą sugrįžimą bei intrigos atkūrimą.

Šeimininkėms 21 tašką pelnė Lina Mikelevičienė (7 atk. kam.), 20 – Justina Matuzonytė (11 atk. kam.), 12 – Agnė Černeckytė, 10 – Roberta Mizgerytė.

„Aisčių-LSU“ ekipoje 20 taškų surinko Dovilė Saurazaitė, 15 – Gintarė Paulauskaitė.

Antrosios ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį Kaune.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.