„Triumf“: Artiomas Kuziakinas 24 (7 atk. kam.), Dimitrijus Kulaginas 20, Tywainas McKee 16 (7 kld.), Danilas Solovjevas 10 taškų.

„Okapi Aalstar“: Christopheris Copelandas 16, Justinas Holiday (8 atk. kam.) ir Stefanas Jacksonas (8 atk. kam.) po 12, Christopheris Youngas 11, Nate'as Foxas 10 taškų.

S.Serapino 17 taškų pelnytų taškų neišgelbėjo Bonos ekipos Minske

Pralaimėjimą Iššūkio taurės turnyro starte patyrė Simono Serapino ir Beno Veikalo atstovaujama Bonos „Telekom Basket“ (0-1) ekipa. Vokietijos komanda G grupės rungtynėse 71:79 (23:14, 16:23, 23:18, 9:24) turėjo pripažinti Minsko „Minsk-2006“ (0-1) krepšininkų pranašumą.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo startiniame penkete.

S. Serapinas ant parketo praleido 37 minutes ir buvo rezultatyviausias komandoje. Krepšininkas surinko 17 taškų (2/6 dvitaškiai, 3/9 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 5 pražangas, 3 sykius pažeidė taisykles bei kartą suklydo.

B. Veikalas per 24 minutes pelnė 2 taškus (1/4 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai), sugriebė 2 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas ir 3 kartus prasižengė.

„Telekom Basket“: Simonas Serapinas 17, Zvonko Buljanas 14 (6 atk. kam.), Chrisas Ensmingeris 13 (6 atk. kam.), Anthony Gaffney (8 atk. kam.) ir Jaredas Jordanas (11 atk. kam., 6 rez. perd.) po 11 taškų.

„Minsk-2006“: Aleksandras Kudriavcevas 24, Aleksejus Trascineckis 14 (6 atk. kam.), Courtney Eldridge'as ir Justinas Hawkinsas po 12 taškų.

Pirma A.Eitutavičiaus atstovaujamos komandos pergalė

Pirmą pergalę Iššūkio taurės turnyre iškovojo Arvydo Eitutavičiaus atstovaujama „BK Prostejov“ (1-0) ekipa, kuri dramatiškose rungtynėse, rezultatu 77:75 (18:20; 18:16; 24:22; 17:17) įveikusi „BC Goverla“ (0-1) klubą.

Iki mačo pabaigos likus žaisti 3 sekundes Dante Svansonas dviem taikliais baudų metimais išvedė „BC Goverla“ klubą į priekį (75:74). Visgi, paskutinę sekundę tritaškį pataikęs Jamaras Smithas išplėšė pergalę Prostejovo ekipai (75:77).

Starto penkete susitikimą pradėjęs A. Eitutavičius per 25 minutes pelnė 5 taškus (1/6 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 0/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, kartą prarado kamuolį, bei 2 sykius pažeidė taisykles.

„BK Prostejov“: Jamaras Smithas 14, Travisas Petersonas ir Bertengehas Gadri (11 atk. kam.) po 12, Jaroslavas Prasilas 11, Kamilas Svrdlikas 10 taškų.

„BC Goverla“: Marcusas Walkeris 17, Dante Swansonas (3 rez. perd.) ir Brianas Greene'as po 15, Kevinas Tiggsas 7 taškai (6 atk. kam.).

S.Jasaitis taškų nepelnė

Pralaimėjimu Iššūkio taurės turnyro sezoną pradėjo Simo Jasaičio atstovaujama Ankaros „Turk Telekom“ (0-1) komanda, kuri namuose 74:82 (22:22, 21:16, 15:29, 16:15) suklupo prieš Izmiro „Pinar Karsiyaka“ (1-0) ekipą.

Per aikštėje praleistas 22 minutes S. Jasaitis taškų nepelnė (0/2 tritaškiai) atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 2 varžovų pražangas, po kartą suklydo ir prasižengė.

„Turk Telekom“: Dariusas Washingtonas 21 (3 rez. perd.), Ali Karadenizas 17 (9 atk. kam.), Mehmetas Okuras 12, Kasparas Kambala 10 taškų.

„Pinar Karsiyaka“: Jovo Stanojevičius 25 (10/10 dvitaškiai, 12 atk. kam.), Ilkanas Karamanas 15 (8 atk. kam.), Mire Chatmanas 14 (5 rez. perd.), Goranas Ikoničius 9 taškai.

Ekipa su D.Šilinskiu Europoje debiutavo pralaimėjimu

Iššūkio taurės turnyras nesėkmingai prasidėjo Nitros „BK SPU Bemaco“ (0-1) klubui su Dariumi Šilinskiu. Jis savo žiūrovų akivaizdoje 72:77 (19:26, 19:15, 17:20, 17:16) turėjo pripažinti Oldenburgo „EWE Baskets“ (1-0) krepšininkų pranašumą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs vidurio puolėjas iš Lietuvos aikštelėje praleido kiek daugiau nei 17 minučių ir pasižymėti nesuspėjo (0/2 dvitaškiai). Aukštaūgis sugriebė 3 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, 3 sykius pažeidė taisykles ir 2 kartus suklydo.

„BK SPU Bemaco“: Denisas Clemente 29 (6 atk. kam., 6 per. kam.), Robertas Vadenas 19, Ateras Majokas 11 (9 atk. kam.).

„EWE Baskets“: Adamas Chubbas 23 (8 atk. kam.), Robertas Brownas 22 (9 atk. kam.), Robinas Smeulderis 9.

„Dolphins“ klubas su lietuviais patyrė nesėkmę

Pralaimėjimu Iššūkio taurės turnyrą pradėjo Norčiopingo „Dolphins“ (0-1) komanda, kurioje žaidžia Povilas Šakinis ir Petras Baločka. „Delfinai“ išvykoje rezultatu 75:89 (19:21, 19:29, 12:22, 25:17) nusileido Fuenlabrados „Baloncesto“ (1-0) klubui iš Ispanijos.

P. Baločka per 25 minutes pelnė 11 taškų (5/11 dvitaškiai, 1/2 baudos) ir atkovojo 12 kamuolių, o P. Šakinis per 24 minutes įmetė 4 taškus (0/3 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 1/2 baudos).

„Fuenlabrada BC": Kirkas Penney 15, Mouhaedas Sene 13 (12 atk. kam.), Leonardo Mainoldi (7 atk. kam.) ir Gustavo Ayonas po 10 gtaškų.

„Dolphins“: Sylvesteris Seay'us 19, Andrew Mitchellas 15, Oladapo Ayuba 13 ( 5 atk. kam.), Petras Baločka 11 (12 atk. kam.), Fredas Drainsas 6, Povilas Šakinis 4 taškai.

Mūsų kaimynų latvių Ventspilio „Ventspils“ (0-1) komanda patyrė pirmą pralaimėjimą Iššūkio taurės turnyre, rezultatu 67:81 (22:19; 12:23; 13:23; 20:16) neatsilaikęs prieš Južno „Chimik“ (1-0) ekipą iš Ukrainos.

„Ventspils“: Janis Strelniekas 15, Stevenas Grey'ua 12, Martinas Laksa 11, Jahmaras Youngas 10, Samuelis Willardas 7 taškai (11 atk. kam.).

„Chimik“: Reyshawnas Terry 18 (11 atk. kam.), Aaronas Mc Ghee 16 (9 atk. kam.), Pedragas Miletičius 13, Oleksandras Prokopenka 11 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.