Turkijos ekipa A grupės mače išvykoje 86:70 (18:17, 17:18, 27:8, 24:27) sutriuškino Frankfurto „Fraport Skyliners“ (0/2) krepšininkus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs G. Orelikas žaidė 32 minutes, per kurias pelnė 16 taškų (1/1 dvit., 4/7 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo 6, bet prarado 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

Pirmąją nesėkmę E grupėje patyrė Sasario „Dinamo“ (1/1) komanda, kurios garbę gina Tautvydas Lydeka. Italai svečiuose dramatiškai 72:73 (28:22, 16:14, 13:21, 15:16) pralaimėjo Solnoko „Olaj“ (1/1) ekipai.

Aukštaūgis iš Lietuvos mačą taip pat pradėjo būdamas aikštėje, žaidė 19 minučių, surinko 7 taškus (3/5 dvit., 1/2 baud. met.), 4 atkovotus kamuolius, klaidą, bloką, 4 asmenines pražangas ir 8 naudingumo balus.

Dramatišką pergalę iš Sankt Peterburgo išsivežė ULEB Europos taurės turnyre rungtyniaujantis Mursijos UCAM (2/1) klubas su Martynu Pociumi. Ispanai C grupės rungtynėse po pratęsimo 85:83 (25:21, 14:15, 16:18, 19:20, 11:9) parklupdė „Zenit“ (1/1) krepšininkus.

Lietuvis į Rusiją kartu su komanda vyko, tačiau ant parketo taip ir nežengė.