Pirmame ture Kazio Maksvyčio auklėtiniai 80:71 įveikė Švedijos bendraamžius, o antrajame 82:89 nusileido Italijos ekipai.

Tuo tarpu Slovėnija laimėjo visas trejas grupės rungtynes.

Antrajame čempionato etape F grupėje lietuviai kovos su Ispanijos, Turkijos ir Latvijos bendraamžiais. Iš šešių F grupės ekipų į ketvirtfinalį iškops keturios stipriausios.

Rungtynės

Aikštės šeimininkai kiek geriau pradėjo rungtynes ir sužaidus pustrečios minutės pirmavo 8:4. Įpusėjus kėliniui lietuviai priartėjo (9:10), o pirmųjų 10 min. komandas skyrė du taškai – 15:17.

Sužaidus 6 min. antrajame kėlinyje Slovėnija buvo priekyje 4 taškais (27:23), tačiau per likusią kėlinio dalį šeimininkai spurtavo ir įpusėjus rungtynėms įgijo 12 taškų persvarą – 42:30.

Vaizdas aikštėje nepasikeitė ir po pertraukos – slovėnai sužaidus pusketvirtos minutės pirmavo jau 15 taškų skirtumu – 53:38. Tačiau lietuviai nenuleido rankų, pelnė 7 taškus be atsako bei sumažino atsilikimą (45:53). Iki kėlinio pabaigos skirtumas sumažėjo dar vienu tašku – 58:65

Paskutinio ketvirčio pradžioje, po Dovydo Rediko tritaškio, lietuviai ištirpdė varžovų persvarą iki dviejų taškų – 63:65. Visgi slovėnai nepaleido iniciatyvos iš savo rankų bei šventė pergalę 87:81.

Lietuva: Vytenis Čižauskas 16 (8 atk. kam.), Edgaras Ulanovas 14, Rolandas Jakštas 13 (7 atk. kam.), Dovydas Redikas 10, Arnas Butkevičius 10, Žygimantas Skučas 8, Egidijus Mockevičius 6, Paulius Vaitiekūnas 4.

Slovėnija: Klemenas Prepeličius 20 (11 rez. perd.), Alenas Omičius 20 (7 atk. kam.), Marko Pajičius 16.

Galutinė D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):