S. Štombergas nugalėtojams pelnė 4 taškus, sugriebė 3 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą. Per 24 su puse žaidimo minutės (24:33) lietuvis pataikė 2 dvitaškius iš 3, tačiau visi 3 tritaškiai buvo netaiklūs.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Terrellas Lyday'us, Marko Popovičius, Krešimiras Lončaras ir Maciejus Lampe, pelnę po 17 taškų.

Rezultatyviausiai šeimininkų ekipoje rungtyniavęs S. Jasaitis pelnė 21 tašką, po krepšiais atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, trissyk suklydo ir dukart prasižengė. Per 37 minutes (36:53) jis pataikė 4 tritaškius iš 8, 4 dvitaškius iš 9 bei vienintelį baudos metimą.

20 taškų į svečių krepšį įmetė Mike'as Wilkinsonas, 19 - Radoslavas Rančikas, 13 - Darius Washingtonas.

Kitose J grupės rungtynėse Jeruzalės "Hapoel" (Izraelis) krepšininkai išvykoje 79:75 (14:25, 21:15, 19:23, 25:12) įveikė Valensijos "Power Electronics VLC" (Ispanija) klubą.

K grupės lietuvių klubų dvikovoje Renaldo Seibučio Bilbao "Bizkaia" (Ispanija) išvykoje 76:69 (14:20, 28:15, 12:16, 22:18) įveikė Donato Motiejūno Trevizo "Benetton" (Italija).

Nepilnas 7 minutes (6:49) aikštelėje praleidęs R. Seibutis į aikštelės šeimininkų krepšį nemetė, tačiau spėjo sugriebti ir perimti po 1 kamuolį bei dusyk prasižengti.
22 taškais prie pergalės prisidėjo Janis Blūmas, 13 - Marko Baničius, 11 - Jerome'as Moiso ir Javieras Salgado.

D. Motiejūnas šeimininkams pelnė 17 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido tik Gary Nealui, kurio sąskaitoje 18 taškų.

Per 31 žaidimo minutę jaunasis puolėjas iš Lietuvos pataikė 7 dvitaškius iš 9, realizavo 3 baudų metimus iš 4, po krepšiais atkovojo 5 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir kartą prasižengė.

13 taškų į svečių krepšį įmetė Jasminas Hukičius.

Kitose K grupės rungtynėse Atėnų "Panellinios" (Graikija) krepšininkai savo aikštėje 70:62 (21:15, 18:10, 11:12, 20:25) įveikė Bambergo "Brose Basket" (Vokietija) ekipą.

Nymburko ČEZ (Čekija) - Belgrado "Crvena Zvezda" (Serbija) 60:65

Į atkrintamąsias varžybas pateks dvi pirmąsias vietas grupėse užėmusios komandos.