Trečiose rungtynėse F grupės lyderės „Dinamo“ krepšininkės trečiadienį namuose po pratęsimo 81:72 (16:21, 23:21, 14:8, 16:19, 12:3) įveikė antrą nesėkmę iš eilės patyrusią Ašdodo „Maccabi Bnot“ (Izraelis) ekipą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidusi lietuvė pelnė 22 taškus, po krepšiais atkovojo 12 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, trissyk suklydo ir prasižengė du kartus. Per 43 minutes A. Bimbaitė pataikė 4 tritaškius iš 6, 3 dvitaškius iš 5 bei realizavo 4 baudų metimus iš 7.

18 taškų prie pergalės prisidėjo Michelle Snow, 16 - Anna Petrakova.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Plenette Pierson (29 tšk.) ir Ashley Shields (24 taškai).

D grupėje „Hainaut Basket“ ekipa 75:68 (20:17m 15:14, 22:17, 18:20) nugalėjo Vienos „Flying Foxes“ (Austrija) ekipą ir tapo vienvaldėmis grupės lyderėmis.

Marina Solopova įmetė 21 tašką, atkovojo vieną, perėmė 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir du kartus pažeidė taisykles. M. Solopova pataikė 4 tritaškius iš 9, abu dvitaškius bei realizavo 5-ias baudas.

Iš viso Europos taurės krepšinio turnyre žaidžia į aštuonias grupes suskirstytos 31-a komanda, o į atkrintamas varžybas pateks po dvi geriausias ekipas iš kiekvienos grupės.

2011-2012 metų sezono Europos taurės savininkė paaiškės po kovo 15 ir 22 dienomis vyksiančių finalo susitikimų.