„Pinar Karsiyaka“ persvarą susikrovė trečio kėlinio pradžioje, kuomet surengė 8:0 spurtą ir pirmą kartą pasiekė dviženklį pranašumą (37:27). Ketvirčio pabaigoje po Keremo Gonlumo tritaškio šeimininkų persvara išaugo iki 16 taškų (54:38).

Visgi „Barcelona“ dar bandė sugrįžti į rungtynes – lemiamo ketvirčio pradžioje Justinas Doellmanas pataikė du tritaškius, Stratos Perperoglou greitoje atakoje įmetė iš po krepšio ir svečių deficitas sumažėjo iki 10 taškų (46:56).

Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, S. Perperoglou įmetė tritaškį (55:62), tačiau kad ir ką sugalvodavo „Barcelona“, Izmiro komanda visada atsakydavo sėkmingomis atakomis (71:62).

Tai buvo pačios pirmos rungtynės Izmiro klubui Eurolygoje. Anksčiau tik svajojusi rungtyniauti elitiniame žemyno turnyre, komanda debiutinį sezoną pradėjo pergale prieš galingą Barselonos klubą.

Kitas rungtynes „Barcelona“ žais po savaitės namie su Zelionos Guros „Stelmet“ klubu. Tuo metu „Pinar Karsiyaka“ Atėnuose kovos su „Panathinaikos“ komanda.

C grupėje kartu su Barselonos, Izmiro, Zelionos Guros, Atėnų ir Krasnodaro klubais varžosi ir Kauno „Žalgiris“.

„Pinar Karsiyaka“: Coltonas Iversonas 16 (8 atk. kam.) ir Kenny Gabrielis (10 atk. kam.) 12, Justinas Carteris 11, Joe Raglandas 10, Juanas Palaciosas 8 taškai.

„Barcelona“: Justinas Doellmanas 14, Stratos Perperoglou 11, Shane‘as Lawalis, Ante Tomičius ir Bradas Olesonas po 5 taškus.

Kiti turo rezultatai:

Maskvos CSKA 100:69 (29:20, 15:9, 29:19, 27:21) Tel Avivo „Maccabi“

Belgrado „Crvena Zvezda“ 81:59 (19:20, 24:12, 19:16, 19:11) Strasbūro IG

Stambulo „Darussafaka“ 83:74 (15:19, 17:12, 14:19, 20:16, 17:8) Sasario „Dinamo“

Pirėjo „Olympiakos“ 76:61 (21:20, 17:15, 19:13, 19:13) Zagrebo „Cedevita“

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)