CSKA (17 pergalių ir 6 pralaimėjimai) ekipai 29 taškus pelnė Nando de Colo, 14 - Kyle'as Hinesas (10 atk. kam.), 11 - Milošas Teodosičius (8 rez. perdav.), 10 - Nikita Kurbanovas, 9 - Jamesas Augustine'as (7 atk. kam., 2 blk.).

Prancūzas N. De Colo pataikė 7 iš 10 dvitaškių, 2 iš 5 tritaškių, visas 9 baudas, išprovokavo 8 pražangas ir surinko +35 naudingumo balus.

Tel Avivo komandoje (8/15) 19 taškų surinko Sylvenas Landesbergas (2/3 tritaškiai, 5/9 baudos), 14 - Victoras Ruddas (3/6 baudos, 5 atk. kam., 12 - Coltonas Iversonas (6/6 dvitaškiai), 11 - Devinas Smithas (9 atk. kam., 4/12 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai), 10 - Itay Segevas. Svečiams iš Izraelio nepadėjo vienas lyderių Andrew Goudelockas.

„Fenerbahče“ palaužė „Olympiakos“ ekipos pasipriešinimą

Dviejų pirmaujančių grupėje esančių komandų Stambulo „Fenerbahče“ (15/8) ir Pirėjo „Olympiakos“ (16/7) dvikovą Turkijoje po permainingos kovos ir puikiai sužaisto ketvirto kėlinio laimėjo aikštės šeimininkai rezultatu 67:64 (22:22, 18:12, 7:22, 20:8).

Antroje rungtynių dalyje ketvirčiai buvo visiškai priešingi - trečiame kėlinyje „Olympiakos“ gynyba sukaustė aikštės šeimininkų puolimą, kurie pelnė vos 7 taškus ir prieš lemiamą ketvirtį atsiliko 9 taškais.

Vis tik paskutiniame kėlinyje aistringai savo fanų palaikomi „Fenerbahče“ krepšininkai atsitiesė ir sutankinę gynybą neleido varžovams rinkti taškų. Keli iš eilės Bogdano Bogdanovičiaus metimai leido persverti rezultatą ir išsaugoti pranašumą iki finalo sirenos - 67:64.

„Fenerbahče“ klubui B. Bogdanovičius pelnė 27 taškus, Luigi Datome - 17.

Pirėjo ekipoje 17 taškų surinko Erickas Greenas, 13 - Kostas Papanikolaou, 10 - Georgios Printezis.

„Crvena zvezda“ nepasigailėjo autsaiderių iš Stambulo

Trečiame jau pasibaigusiame ketvirtadienio mače Belgrado klubas „Crvena zvezda“ namuose lengvai nugalėjo absoliučią autsaiderę Stambulo komandą „Galatasaray“ rezultatu 77:58 (20:17, 28:12, 16:13, 13:16).

Šiose rungtynėse viskas tapo aišku jau pirmoje jų dalyje. Antrame kėlinyje serbai įgijo triuškinančią persvarą, iki ilgosios pertraukos ją išsaugojo, o trečiame ir paskutiniame ketvirčiuose intrigos jau nebebuvo.

Šeimininkams (13/10) 17 taškų pelnė Branko Lazičius (5/5 tritaškiai), 16 - Ognjenas Kuzmičius (8 atk. kam.), 12 - Marko Simonovičius, 11 - Charlesas Jenkinsas, 10 - Deonas Deon Thompsonas.

Stambulo ekipos (7/16) gretose rezultatyviausiai žaidė Vladimiras Micovas. Jo sąskaitoje - 11 taškų. Sinanas Guleras, Austinas Daye'us ir Bruno Fitipaldo įmetė po 8 taškus.

Šio sezono Eurolygoje dalyvauja 16 klubų. Į atkrintamas varžybas pateks 8 geriausios komandos.