Starto penkete mačą pradėjęs R. Kaukėnas žaidė beveik 31 minutę ir pelnė 10 taškų (3/11 dvitaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, 4 sykius pažeidė taisykles bei sykį suklydo.

K. Lavrinovičius per 30 minučių surinko 13 taškų (3/8 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 4/5 baudos), sugriebė 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 3 kartus prasižengė pats bei 2 sykius prarado kamuolį.

„Regal Barcelona“: Chuckas Eidsonas 22 (3/3 tritaškiai, 6 atk. kam., +34 naud. bal.), Erazemas Lorbekas 17, Boniface'as N'Dongas 14 taškų.

„Montepaschi“: Bo McCalebbas 20, Kšyštofas Lavrinovičius 13 (8 atk. kam.), Davidas Andersenas 12, Igoris Rakočevičius 11 (5 rez. perd.), Rimantas Kaukėnas 10 taškų.

J. Kazlausko auklėtiniai tapo vienvaldžiais Eurolygos B grupės lyderiais

Ketvirtą pergalę iš eilės Eurolygos turnyre iškovojo Jono Kazlausko treniruojamas Rusijos čempionas Maskvos CSKA klubas su Ramūnu Šiškausku ir Darjušu Lavrinovičiumi.

CSKA krepšininkai ketvirtadienį svečiuose po pratęsimo 78:76 (19:22, 13:19, 22:16, 17:14, 7:5) įveikė pirmą nesėkmę turnyre patyrusią bei antrą vietą užimančią Šarūno Jasikevičiaus atstovaujamą Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) komandą.

D. Lavrinovičius dėl traumos vėl nebuvo registruotas rungtynėms, o lemiamus tris taškus nugalėtojams pelnęs R. Šiškauskas buvo rezultatyviausias komandoje - 14 taškų, 1 sugriebtas kamuolys, rezultatyvus perdavimas, dvi klaidos ir 3 pražangos. Per 30 žaidimo minučių (29:49) jis pataikė 2 tritaškius iš 5 ir 4 dvitaškius iš 5.

Lemiamais momentais šeimininkų gretose žaidęs Š. Jasikevičius pelnė 6 taškus, sugriebė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 5 kartus suklydo ir sykį prasižengė. Per 17 minučių jis pataikė 2 dvitaškius iš 3, abu baudų metimus, tačiau prametė visus tris tritaškius.

Panathinaikos: 13 taškų į svečių krepšį įmetė Kostas Kaimakoglou 13, Nickas Calathesas 11, Mike'as Batiste'as ir Stevenas Smithas po 9, Šarūnas Jesikevičius 6 taškai.

CSKA: Ramūnas Šiškauskas 14, 13 taškų prie pergalės prisidėjo Nenadas Krstičius 13 (11 atk. kam.), Vikrotas Chriapa 11, Aleksejus Švedas 10, Andrejus Kirilenka 9 taškai (10 atk. kam.).

Madrido klubas su M.Pociumi pralaimėjo Belgrade

Antrą nesėkmę iš eilės Eurolygoje patyrė Martyno Pociaus atstovaujama Madrido „Real“ (2-2) ekipa. „Karališkasis“ klubas C grupėje išvykoje 79:80 (16:22, 24:23, 21:12, 18:23) turėjo pripažinti Belgrado „Partizan“ (2-2) krepšininkų pranašumą.

Pačioje ketvirto ketvirčio pabaigoje Sergio Llullas galėjo išlyginti rezultatą, tačiau gynėjas pataikė tik vieną baudos metimą. Tiesa, „Real“ žaidėjai dar atkovojo kamuolį ir S. Llullas tritaškiu galėjo išplėšti pergalę, tačiau ir vėl šis krepšininko metimas tikslo nepasiekė.

M. Pocius rungtyniavo 15 minučių ir pelnė 7 taškus (1/3 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/2 baudos), išprovokavo pražangą ir sykį suklydo.

„Partizan“: Nikola Pekovičius 20, Milanas Mačvanas 16 (12 atk. kam.), Acie Law 14, Dušanas Kečmanas 10 taškų.

„Real“: Jaycee Carrollas 21, Rudy Fernandezas ir Sergio Llullas (5 rez. perd.) po 13 taškų.

„Maccabi“ klubas svečiuose įveikė „Anadolu Efes“ ekipą

Trečią pergalę Eurolygos C grupėje iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ (3-1) ekipa. Davio Blatto treniruojami Izraelio čempionai svečiuose 78:72 (14:13, 24:22, 21:18, 20:19) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ (2-2) klubą.

Iki ketvirto ketvirčio pabaigos likus kiek mažiau nei dviems minutėms Saša Vujačičius smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą (70:70). Visgi, „Maccabi“ žaidėjai užtikrintai metė baudų metimus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmą pergalę išvykoje.

„Maccabi“: Jordanas Farmaras 18 (6 rez. perd., +27 naud. bal.), Davidas Blu 15, Lioras Eliyahu (5/6 dvitaškiai) ir Sofoklis Schortsanitis po 12 taškų.

„Anadolu Efes“: Saša Vujačičius 21 (4/13 tritaškiai), Stanko Baračas 17, Cenkas Akyolas ir Ersanas Ilysaova (6 atk. kam.) po 9 taškus.

Milano klubas išsivežė pergalę iš Belgijos

Antrą pergalę Eurolygoje šventė Milano „Emporia Armani“ (2-2) klubas. „Dizaineriai“ C grupėje Belgijoje 81:76 (14:11, 16:23, 23:24, 2:18) įveikė Šarlerua „Belgacom Spirou“ (1-3) krepšininkus.

Ketvirtame kėlinyje šeimininkai turėjo 8 taškų pranašumą, tačiau svečiai sugebėjo jį panaiinti ir kur kas geriau sužaidę kėlinio pabaigą iškovojo antrą pergalę.

„Belgacom Spirou“: Demondas Malletas 21, Calebas Greenas (5/6 dvitaškiai, 8 atk. kam.), Randy Oveneke 8 taškai.

„Emporia Armani“: Antonis Fotsis 19, Danilo Gallinari 17, Ioannis Bourousis 11, Drew Nicholas 10, Malikas Hairstonas 8 taškai.

N.Batumo vedina SLUC ekipa privertė pirmą kartą suklupti „Caja Laboral“ klubą

Antrą pergalę Eurolygos A grupėje iškovojo Nansi SLUC (2-2) komanda, savo žiūrovų akivaizdoje 90:85 (28:20, 21:27, 21:17, 20:21) privertusi pirmą kartą suklupti Vitorijos „Caja Laboral“ (3-1) krepšininkus.

27-ą mačo minutę po Pablo Prigioni tikslaus šūvio iš toli baskai turėjo 2 taškų pranašumą (62:64). Tačiau tuomet šeimininkai laimėjo atkarpą 10:0 ir įgiję apčiuopiamą pranašumą užtikrintai baigė rungtynes.

SLUC: Akinas Akingbala 26 (7 atk. kam.), Nicholas Batumas 21 (9 atk. kam., 35 naud. bal.), Philippe'as Amagou 16, Adrienas Moermanas 13 taškų (6 atk. kam.).

„Caja Laboral“: Mirza Teletovičius 24 (13 atk. kam.), Fernando San Emeterio 19 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Kevinas Seraphinas 12, Pau Ribas 9 taškai.