Pirmojo kėlinio eiga pranašavo atkaklų mačą, tačiau po jo Žeronos krepšininkai pradėjo demonstruoti savo sugebėjimus ginantis. Per antrąjį kėlinį graikai pelnė vos 2 taškus, o po didžiosios pertraukos „Akasvayu“ pradėjo dar labiau dominuoti aikštėje ir šventė triuškinančią pergalę.

D.Šalenga rungtynes pradėjo startiniame penkete. Lietuvis per 18 minučių pelnė 4 taškus (2/2 dvitaškių), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius bei dukart pažeidė taisykles.

„Akasvayu“ Finalo ketverto pusfinalio varžybose susigrums su kita Ispanijos ekipa Madrido „Estudiantes“.

„Akasvayu“: Marko Marinovičius ir Fernando San Emeterio po 11 taškų, Gregoras Fučka 10.

„Panionios“: Damiras Miljkovičius ir Andre Hutsonas po 10, Vlade Dragojlovičius 9.

Po taip pat triuškinančios pergalės į Finalo ketvertą prasibrovė Mariupolio „Azovmaš“ ekipa. Trenerio Rimo Girskio auklėtiniai namie 97:69 (31:7, 18:17, 20:19, 28:26) sutriuškino Limasolio AEL krepšininkus, kurių gretose rungtyniauja Žydrūnas Urbonas.

„Azovmaš“ per pirmąjį kėlinuką tiesiog nušlavė Kipro komandą ir pranašumą išlaikė iki pat mačo pabaigos.

„Šįvakar mes parodėme idealų krepšinį. Mums nepasisekė praėjusią savaitę Kipre, tačiau padarėme teisingas išvadas ir rezultatą matote patys“, – teigė R.Girskis.

Ž.Urbonas, aikštėje praleidęs 29 minutes, AEL ekipai surinko 12 taškų (5/11 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 4 ir perėmė kamuolį, tačiau 3 sykius suklydo ir kartą pažeidė taisykles.

R.Girskio auklėtiniai Finalo ketverte rungtyniaus su Bolonijos „Virtus“ ekipa.

Finalo ketverto varžybos bus surengtos balandžio 13-15 dienomis.

„Azovmaš“: Khalidas El-Aminas 26, Kenanas Bajramovičius 19 (7 atk. kam.), Panagiotis Liadellis ir Ricardo Powellas po 14.

AEL: Michaelas Kingas 13, Žydrūnas Urbonas 12, Milutinas Aleksičius ir Ryanas Randle‘as po 10.