Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti pusantros minutės „Real“ komanda dar turėjo 7 taškų persvarą – 73:66, tačiau „Barcelona“ krepšininkai nepasidavė ir tik per plauką nesukūrė mažo stebuklo.

Vieną po kitos rezultatyvias atakas kūrę katalonai spurtavo 10:2 ir likus žaisti 8 sekundėms persvėrė rezultatą savo naudai – 76:75. Vis tik lemiamos atakos metu Sergio Lullas smeigė pergalingą dvitaškį ir padovanojo Karaliaus taurę Madrido ekipai.

„Real“: Rudy Fernandezas (4/5 trit.) – 19, Nikola Mirotičius (11 atk. kam.) – 17, Sergio Lullas (4/6 dvit.) ir Felipe Reyesas po 9 taškus.

„Barcelona“: Marcelinho Huertas (8 rez. perd.) 15, Ante Tomičius (9 atk. kam.) 14, Bradas Olesonas 11, Erazemas Lorbekas – 8 taškai.

Milane vykusiame Italijos krepšinio taurės turnyre triumfavo Sasario „Banco di Sardegna“ komanda. Finale Sasario krepšininkai 80:73 (18:14, 27:14, 16:25, 19:20) pranoko daugkartinę Italijos čempionę ir taurės laimėtoją Sienos „Montepaschi“ ekipą.

„Banca di Sardegna“: Calebas Greenas (4/7 trit.) – 18, Travisas Dieneris (4/8 trit.) 17, Drake'as Dieneris 14, Marquesas Greenas – 9 taškai.

„Montepaschi“: Eickas Greenas (8/12 dvit.) 22, Benjaminas Ortneris (13 atk. kam.) – 17, Joshas Carteris (7/7 baudos) – 16, Othello Hunteris – 9 taškai.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.