Klaipėdiečių sąskaitoje kol kas yra viena pergalė ir du pralaimėjimai.

„Neptūnas“ prieš tai svečiuose nusileido Vitorijos „Laboral Kutxa“ klubui 69:88, o namuose išplėšė pergalę prieš Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus 83:81.

„Olympiakos“ ekipa dabar turi jau tris pergales iš tiek pat galimų. Ankstesniuose turuose Graikijos atstovai svečiuose palaužė „Valencia“ ekipos pasipriešinimą (71:68), o namuose pranoko ir Vitorijos klubą 63:57.

„Neptūnas“ garbingai priešinosi tituluotiems varžovams. Po neblogos pradžios (4:1, 12:9), klaipėdiečiai atidavė iniciatyvą svečiams ir netrukus atsiliko 10 taškų persvara (17:27). Kovingai žaidę mūsiškiai trečiame kėlinyje daugiausiai Deivido Gailiaus pastangomis laimėjo atkarpą 7:0 ir sugrąžino rungtynėms intrigą. Kai Neptūnui pradėjo kristi tritaškiai, jis ketvirto kėlinio pradžioje ir pabaigoje buvo įgijęs rekordinį 5 taškų pranašumą (63:58 ir 70:65). Gaila, bet jo neišsaugojo.

Kelios klaidos, skuboti sprendimai ir netaiklūs metimai lėmė, kad likus 18,2 sek. iki ketvirto kėlinio pabaigos, po padrikos „Neptūno“ atakos Donatas Zavackas sudėtingu metimu sugrąžino pusiausvyrą 76:76 ir išplėšė pratęsimą.

Per papildomas 5 min. vyko atkakli kova ir nugalėtojas paaiškėjo prie baudų metimo linijos. Rezultatui esant 80:82, Mustafa Shakuro prasiveržimas buvo sustabdytas pražanga, bet amerikietis įmetė tik pirmą baudą (81:82). Klaipėdiečiai patys tuoj pat prasižengė. Likus 4 sek. abi baudas sumetė Brentas Petway (81:84). Paskutinėje „Neptūno“ atakoje D. Zavackas nesugebėjo tinkamai išmesti kamuolio iš užribio ir jį prarado. Dramatiška nesėkmė - 81:85.

Rungtynių eiga

Rezultatas:

„Neptūnas“ (1/2) - „Olympiakos“ (3/0) - 81:85 (15:17, 15:21, 25:17, 21:21, 5:9), - po pratęsimo.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 16 (27:21 min., 3 atk. kam., 4 rez. perdav., 5 išprov. pražang., 3 klaid., 4/6 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/2 baudos), Donatas Zavackas 14 (35:42, 9 atk. kam., 4 rez. perdav., 5 išprov. pražang.), Simas Galdikas (29:12, 11 atk. kam., 2 rez. perdav., 2 blk., 6/7 dvitaškiai, 1/2 baudos) ir Mustafa Adeenas Shakuras (29:10, 6 atk. kam., 4 rez. perdav., 2 per. kam., 4/11 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 5/6 baudos) po 13, Martynas Mažeika 11 (32:56, 3 atk. kam., 3 rez. perdav., 3 per. kam., 2/4 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 4/5 baudos), Egidijus Dimša (15:36, 3 atk. kam., 1/2 dvitaškiai, 3/6 baudos) ir Arnas Butkevičius (19:01, 4 atk. kam., 4 rez. perdav., 2 klaid., 1/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 3/4 baudos) po 5, Mindaugas Girdžiūnas 4 taškai (15:26, 2 rez. perdav., 1/2 dvitaškiai, 2/2 baudos). Justas Sinica (10:48 min., 2 rez. perdav., 1 atk. kam., 1 per. kam., 0/2 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai) ir Valdas Vasylius (09:18, 0/2 dvitaškiai, 2 klaid.) taškų nesurinko. Raidas Nacius nežaidė.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 34 (5/10 dvitaškiai, 6/11 tritaškiai, 6/10 baudos, 5 atk. kam., 7 rez. perdav., 7 išprov. pražang., 4 klaid.), Kostas Sloukas 13 (5 atk. kam., 3 rez. perdav., 1/3 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 5/6 baudos), Bryantas Dunstonas (5 atk. kam., 3/6 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 4/5 baudos) ir Matthew Lojeski (6 atk. kam., 2/4 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 0/2 baudos) po 10 Brentas Petway 9, Dimitros Agravanis 6, Oliveris Lafayette'as 3 taškai. Evangelos Mantzaris (13:41 min.) ir Othelo Hunteris (13:03) taškų nesurinko. Vasileios Katsivelis ir Antreas Christodoulou nežaidė.