Pirmąją vietą B grupėje užėmęs "Ventspils" (4 pergalės ir 2 pralaimėjimai) klubas antradienį namuose 99:62 (27:14, 29:14, 18:15, 25:19) sutriuškino antroje vietoje likusį Haifos "Maccabi" (Izraelis, 3/3) penketuką.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 4 taškus, po krepšiais atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą bei triskart prasižengė. Per 18 minučių S. Kuzminskas pataikė 2 dvitaškius iš 7 bei prametė baudos metimą.

Galutinė B grupės turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai)

1.Ventspils42
2.Maccabi33
----------------
3.Skyliners33
4.Chimik24

Ketvirtąją pergalę antradienį iškovojo ir D grupės nugalėtoja tapo Noršiopingo "Dolphins" komanda, svečiuose 70:64 (12:18, 18:17, 12:23, 28:6) įveikusi Lježo "Belgacom" (Belgija) penketuką.

P. Šakinis prie pergalės prisidėjo 8 taškais, 3 atkovotais kamuoliais ir rezultatyviu perdavimu. Per 22 minutes jis pataikė 2 tritaškius iš 5 bei realizavo abu baudų metimus, kartą suklydo ir prasižengė 4 sykius.

21 minutę žaidusio T. Gaidamavičiaus sąskaitoje - 2 (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 1/3) taškai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 2 sugriebti kamuoliai, 4 klaidos ir 2 pražangos.

D grupės lentelė:

1.Dolphins42
2.Barak33
-------------------
3.Belgacom33
4.Turk Telekom24

Penktą pergalę iškovojo, tačiau tik antras keturių ekipų E grupėje liko "BK Prostejov" klubas su dviem lietuviais. Antradienį namuose "BK Prostejov" krepšininkai 86:77 (24:14, 21:22, 18:25, 23:16) nugalėjo Zagrebo "KK Zagreb" (Kroatija) krepšininkus.

B. Veikalas nugalėtojams pelnė 13 taškų, per 22 minutes pataikęs abu tritaškius, 1 dvitaškį iš 4 bei realizavęs visus 5 baudų metimus. Be to, gynyboje jis atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

A. Šležo sąskaitoje - 4 (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 1/3, baudos 2/2) taškai, 1 sugriebtas kamuolys, klaida ir 2 pražangos (24 min.).

E grupės lentelė:

1.Krka51
2.Prostejov51
-------------------------
3.Telekom Baskets24
4.Croatia Osiguranje06

Jau anksčiau vietą kitame turnyro etape bei pirmą vietą F grupėje užsitikrinusi Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (4/2) ekipa, kurią treniruoja K. Kemzūra, svečiuose 78:87 (18:22, 21:33, 20:11, 19:21) nusileido trečiojoje pozicijoje likusiam Bukarešto "Steaua-Turabo" (Rumunija, 3/3) penketukui.

F grupės lentelė:

1.Lokomotiv42
2.Giants33
--------------------
3.Steaua-Turabo33
4.Dinamo24

Į kitą etapą nepateko G grupės autsaideris Valdo Dabkaus "InterCollege Etha Engomis" (Kipras, 2/4) klubas, svečiuose 67:81 (10:28, 21:22, 21:9, 15:22) pralaimėjęs Zadaro "BC Zadar" (Kroatija) krepšininkams.

Lietuvis savo klubui pelnė 6 taškus, atkovojo 5 kamuolius, triskart suklydo bei išnaudojo 5 pražangų limitą. Per 24 minutes V. Dabkus pataikė 2 dvitaškius iš 3 bei realizavo abu baudų metimus.

G grupės lentelė:

1.Pinar Karsiyaka42
2.Zadar33
----------------------
3.APOEL33
4.ETHA24

FIBA Iššūkio taurės vyrų krepšinio turnyro pirmajame etape žaidė 32 Senojo žemyno klubai, suskirstyti į 8 grupes. Į kitą etapą (Last 16) pateko po dvi geriausias kiekvienos grupės komandas.