Namų sienų padedami „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai rungtynes pradėjo itin galingai – vos įpusėjus ketvirčiui turėjo dviženklį pranašumą (18:8), o po dešimties minučių persvara šoktelėjo iki 15 taškų (28:13).

Antrame ketvirtyje pasvaliečiai ir toliau nemažino apsukų – likus žaisti tris minutes iki ilgosios pertraukos skirtumas peržengė dvidešimties taškų ribą (50:29). Prieš antrąją rungtynių pusę „Nevėžis“ turėjo 18 taškų deficitą (54:36).

Pirmojoje rungtynių pusėje itin išsiskyrė „Pieno žvaigždžių“ įžaidėjas Derrickas Low – per 15 minučių amerikietis pelnė 22 taškus (6/6 dvitašk., 3/4 tritašk., 1/1 baud. met.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį ir perėmė 1 kamuolį.

Trečiame kėlinyje „Nevėžis“ sugebėjo sumažinti deficitą iki 11 taškų (56:45). Visgi, iki ketvirčio pabaigos aikštelės šeimininkai taip arčiau ir nepriartėjo (68:56).

Šešiais taškais paeiliui ketvirtį pradėję „Pieno žvaigždės“ vėl atstatė solidų pranašumą (74:56). Per likusias minutes aikštelės šeimininkai išsaugojo susikrautą didelę persvarą ir šventė pergalę – 92:72

„Pieno žvaigždės“: Derrickas Low 29, Osvaldas Olisevičius 21, Steponas Babrauskas 15, Andrijus Agafonovas ir Nikita Balašovas po 8 taškus.

„Nevėžis“: Paulius Petrilevičius 17, Karolis Petrukonis ir Jermaine'as Love’as po 13, Ignas Vaitkus 12, Ivanas Smiljaničius 7 taškai.