Itin aktyviai rungtynes pradėję uteniškiai iškart šovė į priekį (7:13), o „Žalgirio“ krepšininkams nepadėjo net ir Š. Jasikevičiaus paprašyta minutės pertraukėlė – „Juventus“ sugebėjo susikrauti net 16 taškų persvarą (11:27). Visgi per paskutines kelias minutes šeimininkai atsilikimą sumažino perpus – 21:29.

Po truputį įsivažiavę LKL čempionai pradėjo kvėpuoti Antano Sireikos auklėtiniams į nugaras, tačiau šie niekaip nepaleido iniciatyvos iš savo rankų (30:37). Tuomet Kauno ekipoje lyderio vaidmens ėmėsi Kevinas Pangosas, pirmą kartą išvedęs „Žalgirį“ į priekį (41:40). Laikinosios sostinės ekipa ilsėtis išėjo jau pirmaudama penkiais taškais – 45:40.

Pailsėję žalgiriečiai iškart bandė perlaužti rungtynių eigą, tačiau susikrauta 11 taškų persvara akimirksniu ištirpo po trijų iš eilės uteniškių tolimų metimų (51:49). Favoritų kraujo skonį pajutę „Juventus“ krepšininkai toliau kabinosi į pergalę, o prieš lemiamą ketvirtį švieslentėje degė lygūs skaičiai – 61:61.

„Žalgiris“ ir toliau vargo su kovingaisiais uteniškiais, o tai iš proto vedė Š. Jasikevičių, kuris už per daug emocingą reakciją netgi užsidirbo techninę pražangą. Nepaisant to, kauniečiai ir toliau žaidė agresyviai, o tai atsipirko su kaupu – baudų prisirinkę „Juventus“ žaidėjai leido šeimininkams rinktis lengvus taškus (74:66). Jėgų pristigę svečiai iš Utenos per likusį laiką visiškai subyrėjo ir patyrė pirmą nesėkmę, o „Žalgiris“ šventė pirmąją pergalę – 90:70.

Šiame mače su pagrindinės „Žalgirio“ komandos marškinėliais debiutavo Paulius Valinskas. 20-metis gynėjas aikštelėje praleido tik 1:34 min., bet spėjo pasižymėti 2 taškais (2/2 baud. met.), 1 išprovokuota pražanga ir 3 naudingumo balais.

„Žalgiris“: Kevinas Pangosas 22, Antanas Kavaliauskas 12, Leo Westermanas 10, Edgaras Ulanovas ir Paulius Jankūnas po 9, Lukas Lekavičius 7, Renaldas Seibutis ir Augusto Lima po 6 taškus.

„Juventus“: Arminas Urbutis 23, Jamaras Diggsas 13, Vytautas Šulskis 10, Gytis Sirutavičius 9, Vaidas Čepukaitis ir Rolandas Jakštas po 6 taškus.

Čempionas „Žalgiris“ sezoną pradėjo rungtynėmis Panevėžyje, kuriame kiek nelauktai 86:90 nusileido ambicingą sudėtį surinkusiai „Lietkabelio“ komandai. Tuo metu „Juventus“ namuose ekipa po atkaklios kovos laimėjo Aukštaitijos derbį prieš Pasvalio „Pieno Žvaigždes“ – 97:92.