Po šio pralaimėjimo „Real“ nukrito į paskutinę A grupės vietą. Už ją aukščiau rikiuojasi ta pati „Crvena Zvezda“ ir netgi Strasbūro IG komanda.

18 minučių aikštelėje praleidęs J. Mačiulis taškais nepasižymėjo (0/2 dvit., 0/2 trit.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir surinko -3 naudingumo balus.

Serbus į pergalę vedė įspūdingai rungtyniavęs vokietis Maikas Zirbesas. Puolėjas per ketvirtą kėlinį pelnė net 15 taškų ir padėjo savo komandai laimėti.

Iš viso žaidėjas per 26 minutes pelnė 26 taškus (10/12 dvit., 6/6 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, išprovokavo 5 ir užsidirbo 3 pražangas, 3 kartus suklydo ir surinko 32 naudingumo balus.

„Crvena Zvezda“: Maikas Zirbesas 26 (32 naud. bal.), Quincy Milleris 24, Stefanas Jovičius 12, Marko Guduričius 8.

„Real“: Sergio Rodriguezas (6 atk. kam., 9 rez. perd., 31 naud. bal.) ir Gustavo Ayonas (7 atk. kam.) po 16, Trey Thompkinsas 14, Felipe Reyesas 12, Andresas Nočioni 11, Jaycee Carrollas 9, Sergio Llullas 8.

Kiti rezultatai:

Maskvos CSKA 93:87 (25:26, 25:19, 20:13, 23:29) Sasario „Dinamo“

Belgrado „Crvena Zvezda“ 94:88 (28:18, 18:25, 20:24, 28:21) Madrido „Real“

Stambulo „Darussafaka“ 54:65 (17:17, 12:15, 12:18, 13:15) Bambergo „Brose Baskets“

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)