29 metų 221 cm ūgio vidurio puolėjas iš Lietuvos per 23 min. pelnė 9 taškus (dvitaškiai 3/9, baudos 3/4), atkovojo 6 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, prasižengė 5 kartus bei prarado 3 kamuolius.

Rezultatyviausiai "Cavaliers" gretose žaidė Lebronas Jamesas, pelnęs 25 taškus (0/1 trit., 9/15 dvit., 7/8 baudų) bei atkovojęs 6 kamuolius. 13 taškų surinko ir 12 kamuolių atkovojo Drew Goodenas, 9 taškus pridėjo Jeffas McInnis.

Nugalėtojų ekipoje po 15 taškų pelnė Lorenzenas Wrightas ir Danhtay Jonesas. 11 taškų įmetė Earlas Watsonas, 10 - Jamesas Posey, 9 - ispanas Pau Gasolis.

"Cavaliers" šeštadienį savo aikštėje susitiks su "Chicago Bulls" krepšininkais.

"Charlotte Bobcats" - "Washington Wizards" 125:126 po dviejų pratęsimų.

Pirmosios neoficialios naujosios NBA ekipos - Šarlotės "Bobcats" rungtynės buvo įtempčiausios iš visų šiąnakt vykusių ikisezoninių susitikimų. Šeimininkai tik po dviejų pratęsimų turėjo pripažinti Vašingtono klubo pranašumą.

Pirmojo pratęsimo pabaigoje "Wizards" pirmavo 116:113, tačiau Jasono Harto tritaškis aidint sirenai išlygino rezultatą ir pratęsė rungtynes dar 5 minutėms. Antrojo pratęsimo metu tas pats J.Hartas savo komandos nebeišgelbėjo.

Po Antawno Jamisono metimo likus žaisti 6 sekundes "Wizards" išsiveržė į priekį, o J.Harto paskutinis metimas skriejo pro šalį.

Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje žaidė Jarvis Hayesas, per 49 minutes surinkęs 31 tašką, bei atkovojęs 14 kamuolių. A.Jamisonas (žaidė 52 minutes) pridėjo 20 taškų, Gilberto Areno sąskaitoje - 18 taškų ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

"Bobcats" Geraldas Wallace'as (12 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai) ir Primozas Brezecas (11 atkovotų kamuolių) įmetė po 26 taškus, J.Hartas pridėjo 19, o antrojo naujokų biržos šauktinio Emekos Okaforo sąskaitoje - 18 taškų.

Kiti rezultatai:

"New York Knicks" - "New Jersey Nets" 92:84

"Knicks": J.Crawfordas 19 taškų, 7 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai, K.Thomas 14 taškų, T.Ariza - 12.

"Nets": R.Jeffersonas 18, B.Scalabrine'as 10, J.Collinsas ir E.Williamsas po 8.

"Atlanta Hawks" - "Minesotta Timberwolves" 96:99

"Hawks": A.Walkeris 22, J.Barry 16, K.Andersonas 13.

"Timberwoloves": K.Garnettas 26 taškai, 11 atkovotų kamuolių, E.Griffinas 11 taškų, L.Sprewellas ir K.Powellas po 10 taškų.

"Denver Nuggets" - "Milwaukee Bucks" 97:91

"Nuggets": C.Anthony 19 taškų, 7 atkovoti kamuoliai, E.Boykinsas 18 taškų, F.Elsonas 12.

"Bucks": K.Van Hornas ir M.Reddas po 17, D.Masonas 16.

"Golden State Warriors" - "Portaland Trail Blazers" 90:71

"Warriors": T.Murphy 17 taškų, 13 atkovotų kamuolių, D.Fisheris 14 taškų, E.Najera 13 taškų, 12 atkovotų kamuolių.

"Blazers": Z.Randolphas 16 taškų, 9 atkovoti kamuoliai, D.Stoudamire'as 13 taškų, S.Telfairas 10.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.