Sužaidus tris minutes ketvirtajame kėlinyje „Nets“ buvo priekyje 67:65. Tačiau tuomet Žydrūnas Ilgauskas pataikė dvitaškį ir iniciavo „Cavaliers“ spurtą 10:2, po kurio šeimininkai atitolo 75:69.

Nors likus žaisti 56 sekundes „Nets“ sumažino atsilikimą iki 2 taškų (75:77), pavyti varžovų jiems nepavyko. Larry Hughesas įmetė dvitaškį, o į dvi Vince‘o Carterio taiklias baudas dvitaškiu atsakė LeBronas Jamesas.

Per paskutinę ataką „Nets“ slovėno Boštjano Nachbaro metimas buvo blokuotas, o Richardas Jeffersonas iš toli atakavo netaikliai ir pirmajame Rytų konferencijos pusfinalio mače triumfavo „Cavaliers“.

Klivlendo ekipai atstovaujantis Ž.Ilgauskas per 36 minutes pelnė 8 taškus (4/12 dvitaškių) ir atkovojo 14 atšokusių kamuolių. Be to, lietuvis atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė ir prarado po kamuolį bei 3 sykius prasižengė.

„Cavaliers“ LeBronas Jamesas 21 (8/21 metimo, 11 atk. kam., 7 rez. perd.), Larry Hughesas 17, Aleksandras Pavlovičius 15, Drew Goodenas 14 (14 atk. kam.), Žydrūnas Ilgauskas 8 (14 atk. kam.).

„Nets“: Vince‘as Carteris 21 (13 atk. kam., 6 rez. perd.), Richardas Jeffersonas 16, Boštjanas Nachbaras 12, Mikki Moore‘as 10, Jasonas Kiddas 7 (10 atk. kam., 9 rez. perd.).