S. Serapinas mačą pradėjo starto penkete, bet žaidė tik 11 minučių. Tuo tarpu ant atsarginių žaidėjų suolo susitikimo pradžią stebėjęs B.Veikalas ant parketo praleido 27 minutes.

S. Serapinas surinko 2 taškus (1/1 dvitaškis, 0/2 tritaškiai), atkovojo kamuolį ir 4 sykius pažeidė taisykles.

B. Veikalas surinko 16 taškų (5/9 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 3/3 baudos) ir buvo rezultatyviausias šeimininkų gretose. Žaidėjas taip pat atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus prasižengė.

Devintąjį pralaimėjimą Vokietijos krepšinio pirmenybėse patyrė Tiubingeno „Walter Tigers“ (5/9) ekipa su Povilu Čukinu. Pastaroji svečiuose 69:91 (22:28, 18:19, 14:26, 15:18) turėjo pripažinti triuškinantį Oldenburgo „EWE Baskets“ (7/6) klubo pranašumą.

Aukštaūgis iš Lietuvos rungtynes pradėjo starto penkete ir ant parketo praleido beveik 27 minutes. „Centro“ sąskaitoje - 10 taškų (3/7 dvitaškiai, 4/6 baudos), atkovotas kamuolys, blokuotas metimas, asmeninė pražanga ir 2 klaidos.

P. Čukino ekipa pirmenybių turnyro lentelėje užima tryliktą poziciją.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.