Po neblogo pirmo kėlinio (12:11), šiauliečiai antro ketvirčio pradžioje pražiopsojo varžovų spurtą 0:11 ir 10 min. atkarpą pralaimėjo jau 12:26. Po trijų kėlinių „Apoel“ krepšininkų pranašumas jau nekėlė abejonių (44:59). Tiesa, lemiamame ketvirtyje svečiai iš Lietuvos dar bandė sugrąžinti intrigą (48:59, 60:70), bet galutinę pergalę 11 yaškų skirtumu šventė aikštės šeimininkai 76:65.

Šiaulių gretose išsiskyrė dvigubą dublį atlikęs Martynas Echodas – 11 taškų ir 12 atkovotų kamuolių.

Mačą Nikosijoje stebėjo „net“ 200 žiūrovų.

Pirmo rato dvikovą Šiauliuose taip pat laimėjo Kipro atstovai 84:75.

Rezultatas:

„Apoel“ (3/2) - „Šiauliai“ (0/5) – 76:65 (11:12, 26:12, 22:20, 17:21).

„Apoel“: Murphy Burnatowski 17 (8 atk. kam., 6 rez. perdav., 2/8 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 4/4 baudos), Akeemas Wrightas 15 (7 atk. kam., 4/10 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 4/6 baudos), Brandonas Mobley 13 (5 atk. kam., 6/11 dvitaškiai, 1/2 baudos), Robertas Brownas 9, Vasilios Kounas ir Theronas Bussey po 8, Christodoulos Kaskiris 4, Gavrielis Kilaras 2 taškai.

„Šiauliai“: Donatas Sabeckis 13 (5 atk. kam., 4 rez. perdav., 7 klaid., 3/4 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 4/6 baudos), Maurice'as Bowmanas 12 (4 klaid., 3/6 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), Martynas Echodas 11 (12 atk. kam., 2 rez. perdav., 4/9 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 3/4 baudos) ir Arvydas Čepulis (4/6 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 3/3 baudos) po 11, Darius Gvezdauskas 8, Allenas Westas 7, Devinas Pattersonas 3 taškai. Rytis Pipiras (17:41) ir Tadas Pažėra (0:22 sek.) taškų nesurinko, o Asenso Ampimas nežaidė.

Pražangos: 19 – 16.

Kitas rungtynes Šiaulių klubas žais lapkričio 23-ią dieną vėl išvykoje su „Pardubice“ (Čekija) krepšininkais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)