Mačas svečiams iš uostamiesčio prasidėjo košmariškai – kibiai besigynęs „Žalgiris“ spurtavo net 19:4, tarp pirmojo ir antrojo taiklių klaipėdiečių metimų tobulai besigynęs net 7 minutes. Bet per pirmą kėlinį 12 taškų pranašumą įgiję žalgiriečiai stabdžių nespaudė – smaugė svečius po visą aikštę ir tendencingai didino atotrūkį, kuris vienu metu siekė 21 tašką (36:15). Į rūbines abi komandos nukulniavo švieslentėje degant rezultatui 37:21.

Po poilsio minučių žalgiriečiai ir toliau kontroliavo žaidimo eigą ir vienu metu pirmavo net 24 taškais (54:30), tačiau ketvirtame kėlinyje kiek atsipalaidavo ir leido „Neptūnui“ apmažinti atsilikimą, todėl Š. Jasikevičiui teko prašyti minutės pertraukėlės (60:43). Bet sukurti stebuklą uostamiesčio ekipos nariai neturėjo jokių šansų ir „Žalgiris“ užtikrintai šventė pergalę – 81:58.

Pusfinalyje Š. Jasikevičiaus auklėtiniai šeštadienį kausis su Prienų-Birštono „Vytautu“, kuris ketvirtfinalyje įtikinamai 90:75 nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

„Žalgiris“: Antanas Kavaliauskas – 11, Brockas Motumas ir Augusto Lima – po 9, Edgaras Ulanovas ir Leo Westermannas – po 8, Paulius Valinskas ir Renaldas Seibutis – po 7, Lukas Lekavičius – 6, Isaiah Hartensteinas – 5, Artūras Milaknis ir Kevinas Pangosas – po 4, Robertas Javtokas – 3.

„Neptūnas“: Mindaugas Kačinas – 15 (7 atk.k.), Mindaugas Girdžiūnas – 14, Arvydas Šikšnius ir Martynas Mažeika – po 7, Laurynas Beliauskas – 6, Vytautas Šarakauskas – 5, Jerai Grantas – 3, Matas Jucikas – 1, Arūnas Mikalauskas – 0.

Šios rungtynės atspindi ir abiejų komandų padėtį „Tete-a-Tete Casino – LKL“ čempionate: žalgiriečiai (21/2) be didesnės konkurencijos žygiuoja pirmi, o klaipėdiečiai (12/1) – vos šešti.

Iki šiol vykusiose tarpusavio akistatose šiemet abu kartus taip pat laimėjo „Žalgiris“: Kaune – 77:67, o Klaipėdoje – net 95:67.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (46)