Po trijų kėlinių prieniškiai atsilikinėjo 6 taškais, o ketvirtojo ketvirčio pradžioje jų deficitas siekė jau 9 taškus – 59:68. Vis dėlto laiku atsibudę „Tonybet“ krepšininkai spurtavo 11:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 69:68. Nuo tos akimirkos Virginijaus Šeškaus auklėtiniai ėmė kontroliuoti situaciją aikštėje ir išlaikė pranašumą iki finalinės rungtynių pabaigą skelbiančios sirenos – 81:75.

„Barons kvartals“: Jekabas Rozitis 23(7/7 dvitaškiai), Karlis Apsitis 13, Ilmaras Bergmanis ir Agnis Cavaris po 12 taškų.

„Tonybet“: Artūras Valeika 19 (10 atk. kam.), Gintaras Kadžiulis 16 (3/5 tritaškiai), Laimonas Kisielius 11, Mindaugas Lukauskis ir Vaidas Čepukaitis po 10 taškų.

Daug lengvesnę pergalę iškovojo ir vietą C grupėje užsitikrino Utenos „Juventus“ (4/6) ekipa, kuri namuose 96:76 (27:20, 27:15, 16:23, 26:18) nepaliko vilčių Valgos „Valga Maks and Moorits“ (0/10) krepšininkams.

Kiek didesnė intriga šiame mače išliko vos pusę pirmojo kėlinio, kai likus žaisti keturias minutes po Kerko Eriko dvitaškio svečiai dar buvo priekyje – 16:15. Likusią ketvirčio atkarpą „Juventus“ laimėjo 12:4 ir daugiausiai Aido Viskonto pastangomis po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje – 27:20.

Antrajame ketvirtyje aikštės šeimininkų pranašumas netruko tapti dviženklis (31:20) ir tai buvo mažiausias atsilikimas, kuris nuo šio laiko skyrė komandas. Dar iki didžiosios pertraukos uteniškių persvara viršijo dvidešimties taškų ribą (54:32), o antroje susitikimo pusėje Virginijus Sirvydis jau leido pasireikšti mažiau žaidžiantiems krepšininkams.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Juventus“ pranašumas buvo sumažėjęs iki dvylikos taškų (67:55), tačiau paskutinį ketvirtį spurtu 10:0 pradėję uteniškiai susigrąžino 22 taškų persvarą – 80:58. Per likusį laiką niekas aikštelėje nepakito ir „Juventus“ iškovojo pergalę rezultatu 96:76.

„Juventus“: Aidas Viskontas 18 (4/4 tritaškiai ), Keyronas Sheardas 15, Saulius Kulvietis 14, Nikita Barinovas 12, A. J. Matthewsas 10 taškų (9 atk. kam.).

„Valga Maks and Moorits“: Miguelis Ortega 22 (6 klaidos), Fergas Myrickas 19 (7 klaidos), Viljaras Veski 14, Kristjanas Evartas 13 taškų (5 klaidos).