Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms, ekipas skyrė tik 3 taškai (69:66), tačiau netrukus Ispanijos klubas surengė spurtą 7:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą (76:66).

Per likusias 30 sekundžių aikštės šeimininkams nepavyko sukurti stebuklo ir teko pripažinti varžovų pranašumą.

Rezultatas:

„Olympiakos“ (1/2) - „Barcelona“ (3/0) - 72:81 (23:18, 11:14, 14:23, 24:26).

„Olympiakos“:Vassilis Spanoulis (3/6 dvit., 1/7 trit., 8/10 baud., 5 rez. perd.) ir Georgios Printezis (6/9 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.) po 17, Kostas Sloukas 9, Stratos Perperoglou 8, Bryantas Dunstonas 6, Cedricas Simmonsas ir Matthew Lojeski (7 atk. kam.) po 5 taškus.

„Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro 21 (4/5 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 4/4 baud.), Bradas Olesonas 14, Alejandro Abrinesas 9, Ante Tomičius 8, Joey Dorsey, Marcelinho Huertas ir Erazemas Lorbekas po 6 taškus.

E grupės turnyro lentelė:

S. Jasaitis žaidė beveik 11 minučių ir taškų nesurinko (1 atk. kam., 0/1 tritaškis).

16 taškų nugalėtojams pelnė Derrickas Brownas, po 8 - Marcusas Williamsas, Sergejus Bykovas ir Aleksas Maričius.

Šeimininkų gretose išsiskyrė Carlosas Arroyo (19 tšk.), Popsas Mesah-Bonsu (10 tšk.) ir Malikas Hairstonas (9 tšk.).

„Galatasaray“ (0/3) - „Lokomotiv-Kuban“ (1/2) - 62:63 (20:12, 15:20, 16:19, 11:12).