12-ą min. aikštės šeimininkės pirmavo 26:11. 21-ą min. viešnios sumažino skirtumą iki šešių taškų (33:39), bet po to „Hoptrans-Sirenos“ vėl atitrūko. 27-ą min. Kauno rajono atstovės įgijo 18 taškų persvarą (58:40). Ketvirtame kėlinyje aikštės šeimininkės išsaugojo dviženklį pranašumą.

„Hoptrans-Sirenų“ komandai (7 pergalės ir 1 pralaimėjimas) 21 tašką pelnė Kornelija Balčiūnaitė (12 - per pirmą kėlinį), 20 - Iveta Šalkauskė (12 atk. kam.), po 9 - Santa Okockytė ir Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė.

„Tim-Scuf“ ekipoje (5/4) 14 taškų surinko Julija Berezinec, 13 - Liudmila Naumenko (9 atk. kam.), 12 - Miriam Uro-Nillie (8 atk. kam.).

Šios komandos trečiadienį 16.00 val. Garliavoje susitiks dar kartą.

„Hoptrans-Sirenos“ ir „Tim-Scuf“ komanda jau yra užsitikrinusios kelialapius į antrą etapą.