Klaipėdietės pirmavo tik rungtynių pradžioje (3:2). Pirmą kėlinį rygietės laimėjo 22:19. Antro kėlinio pradžioje jos pirmavo 28:21. 17-ą min. „Lemminkainen“ ekipa sumažino skirtumą iki minimumo (31:32), tačiau netrukus Latvijos klubas vėl atitrūko. Po dviejų kėlinių „TTT-Riga“ klubas pirmavo 44:34, o 26-ą min. įgijo net 14 taškų persvarą (52:38).

Baigiantis trečiam kėliniui rygiečių persvara sumažėjo iki septynių taškų (54:47), tačiau 33-ią min. viešnios vėl susigrąžino 14 taškų persvarą (61:47) ir neišleido pergalės iš savo rankų.

Klaipėdietės kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo 36-43.

„Lemminkainen“: Jevgenija Šarkova ir Rita Milieškienė po 13, Monika Grigalauskytė (9 atk. kam.) ir Lina Aglinskaitė po 8, Sandra Vaitkutė ir Gabrielė Gutkauskaitė po 7 taškus.

„TTT-Riga“: Ieva Krastinia 15, Dita Rozenberga 13, Lyga Šurkusa 11 taškų.

„VIČI-Aistės“ iškovojo pirmą pergalę

Tatjana Lichtarovič
Kauno „VIČI-Aisčių“ komanda iškovojo pirmą pergalę BWBL čempionato antrame etape. Nugalėtojų titulą ginančios Kauno krepšininkės C grupės rungtynėse trečiadienį namuose 66:57 (12:15, 22:14, 17:13, 15:15) įveikė Minsko „Minsk-2006“ (Baltarusija) ekipą.

Tai buvo pirmos Minsko klubo rungtynės čempionato antrame etape. „VIČI-Aistės“ turi vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjusios viešnios iš Baltarusijos po pirmo kėlinio pirmavo 15:12, o antrame ketvirtyje padidino savo pranašumą iki devynių taškų 21:12.

Kauno komanda laimėjo atkarpą 8:0 ir sumažino atsilikimą iki minimumo 20:21, o netrukus persvėrė rezultatą savo naudai 26:25. Prieš ilgą pertrauką aikštės šeimininkės pirmavo 34:29. Priešpaskutinę trečio kėlinio minutę kaunietės padidino savo pranašumą iki 12 taškų (51:39), o paskutinio ketvirčio pradžioje skirtumas pasiekė 13 taškų ribą (58:45). Tada Minsko komanda spurtavo 12:1 ir, likus žaisti 2 min., sumažino atsilikimą iki dviejų taškų 57:59, bet „VIČI-Aistės“ pelnė šešis taškus iš eilės ir įtvirtino savo pergalę.

„VIČI-Aistės“ laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 44-37 ir privertė varžoves suklysti net 25 kartus.

„VIČI-Aistės“: Tatjana Lichtarovič 13, Vita Kuktienė 11 (8 atk. kam.), Santa Okockytė 10 taškų

„Minsk-2006“: Volga Isceliacova 17 (12 atk. kam.), Žanna Gorodeckaja 13 (9 klaidos), Viktorija Pantciuch ir Alesija Lalovič po 7.

Kitas rungtynes Lietuvos klubai žais vasario 29-ą dieną - „VIČI-Aistės“ svečiuose susitiks su „TTT-Riga“ ekipa, o „Lemminkainen“ namuose išbandys jėgas su „Minsk-2006“ klubu.