Lietuvos klubas jau nuo pat rungtynių pradžios perėmė iniciatyvą. Sužaidus septynias minutes, skirtumas pirmą kartą išaugo iki dviženklio (19:9). Antrame rungtynių kėlinyje „Kibirkšties-Tichės-IKI“ tik didino pranašumą ir po dvidešimties minučių skirtumas siekė 18 taškų (53:35).

Trečiame kėlinyje skirtumas padidėjo iki 20 taškų, o Vilniaus ekipa ir toliau nemažino apsukų. Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas ir „Kibirkšties-Tichės-IKI“ ekipa šventė įtikinamą pergalę 96:64.

„Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda užtikrintai laimėjo kovą po krepšiais (53/37), dvigubai daugiau perėmė kamuolių (19/9) ir žymiai dažniau atliko rezultatyvius perdavimus (21/14). Lietuvos klubas taip pat pataikė 50 procentų dvitaškių metimų (26/52).

Nugalėtojų gretose rezultatyvumu pasižymėjo komandos lyderė Kristina Vengrytė. Puolėja per 25 minutes pelnė 17 taškų (7/11 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius.

Taip pat 17 taškų įmetė Ieva Prėskienytė (6/8 dvitaškiai, 5/6 baudos, 8 atk. kam.), 15 taškų surinko Šarūnė Povilionytė (3/5 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai), 13 – Greta Šniokaitė (3/6 dvitaškiai, 7/8 baudos, 4 atk. kam., 5 per.), 8 - Santa Dreimanė (1/8 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 4 atk. kam.), 7 – Vita Žilinskaitė, po 5 – Eglė Šniokaitė (4 atk. kam.), Brigid Bowley (5 atk. kam.) ir Sakellie Daniels (6 atk. kam., 11 rez. per.), 4 – Sigita Galdikaitė (10 atk. kam.).

Latvių komandoje Linda Sarja pelnė 21 tašką ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus, Rūta Veidere ir Kate Aizsila įmetė po 10 taškų.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda žais trečiadienį su Rygos „TTT-Riga“ ekipa.

Kitose BWBL rungtynėse „TTT-Riga“ (2-0) atstovės priėmė Kauno rajono „Sirenų“ (1-1) klubą. Šįkart dvikovos scenarijus mūsų šalies krepšininkėms nebuvo palankus: aikštės šeimininkės atitrūko jau pirmajame kėlinuke (27:17) ir iki pat didžiosios pertraukos pirmavo dviženkle persvara.

Antroje susitikimo dalyje „Sirenos“ pradėjo aktyviau gintis bei sumažino deficitą iki septynių taškų (41:48). Visgi lemiamame kėlinuke „TTT-Riga“ ekipa įrodė savo meistriškumą ir šventė lengvą pergalę rezultatu 75:58.

„TTT-Riga“: Ieva Krastina ir Gunta Baško po 20, Krista Bridina 13 taškų.

„Sirenos“: Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 18, Eglė Sarapaitė 14 taškų.

BWBL reguliaraus sezono A grupėje pirmauja „TTT-Riga“ komanda, turinti dvi pergales iš tiek pat galimų, o abi Lietuvos ekipos, iškovojusias po vieną pergalę per dvejas rungtynes dalijasi 3-4 vietas.