B. Veikalas buvo rezultatyviausias savo komandoje. Gynėjas iš Lietuvos per 29 aikštelėje praleistas minutes įmetė 21 tašką (2/4 dvit., 5/8 trit., 2/2 baudos), atkovojo 3 atšokusius kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

A. Juškevičius savo ekipoje buvo antras pagal rezultatyvumą – per 31 minutę pelnė 11 taškų (4/4 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose be B.Veikalo rezultatyviai rungtyniavo Ryanas Brooksas pelnęs 17 taškų, Jaredas Jordanas ir Jamelas McLeanas pridėjo po 13 taškų.

Pralaimėjusiems Darius Adamsas surinko 14, Derrickas Allenas – 10 taškų.

D. Maskoliūno auklėtiniai Lenkijoje sutriuškino varžovus, Š. Vasiliauskas žaidė naudingai

Sopoto „Trefl“ (5/1) klubas treniruojamas Dariaus Maskoliūno bei kurio marškinėlius vilki Šarūnas Vasiliauskas iškovojo penktąją pergalę iš eilės Lenkijos pirmenybėse. Sopoto miesto ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 102:80 (29:17, 35:9, 27:28, 11:26) sutriuškino Kolobrzego „Kotwica“ (2/5) krepšininkus.

Š.Vasiliauskas aikštėleje praleido 20 minučių ir pelnė 10 taškų (0/1 dvit., 2/3 trit., 4/4 baudos) bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviai šeimininkų gretose rungtyniavo Adamas Wasczynskis pelnęs 27 taškus, Michalas Michalakas – 19, Pawelas Leonczykas pridėjo 18 taškų.

Pralaimėjusiems Jessie Sappas pelnė 20 taškų, po 19 – Greogrzas Arabas ir Jordanas Callahanas.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.