Trečiojo ketvirčio pirmoje dalyje „Uniks“ įgijo net 18 taškų persvarą (67:49). Tačiau vėliau įvykiai palankiau klostėsi „karališkajam“ Madrido klubui. „Real“ laimėjo atkarpą 8:0, o po taiklių Charleso Smitho metimų „Uniks“ pranašumas dar labiau sumenko. Rungtynių sirena skelbė, jog Kazanės ekipa į Madridą važiuos turėdama 7 taškų rezervą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Darjušas Lavrinovičius. Vidurio puolėjas, rungtynes pradėjęs startiniame penkete, per 27 minutes surinko 17 taškų (5/7 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/9 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 3 metimus, dukart suklydo bei 5 sykius prasižengė.

Kšištofas Lavrinovičius, aikštėje praleidęs 22 minutes, pelnė 14 taškų (3/5 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 2/4 baudų), po krepšiais sugriebė 9 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 metimus, 2 sykius suklydo ir 4 pažeidė taisykles.

Saulius Štombergas, kuris rungtynes pradėjo startiniame penkete, šįkart puolime sužaidė neįspūdingai ir per 36 minutes pelnė 6 taškus (2/5 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, po 2 sykius suklydo ir prasižengė.

Atsakomasis mačas vyks po savaitės kovo 20 dieną Madride, Ispanijoje.

„Uniks“: Darjušas Lavrinovičius 17 (6 atk. kam.), Jerry McCulloughas 15 (7 atk. kam.), Kšyštofas Lavrinovičius 14 (9 atk. kam.).

„Real“: Charlesas Smithas 26 (6 atk. kam.), Felipe Reyesas 22 (8 atk. kam.), Blagota Sekuličius 7.