Iki šiol tai padaryti buvo pavykę tik Ventspilio „Ventspils“ komandos (Latvija) gynėjui Janiui Strielnikui ir Noršiopingo „Dolphins“ klubo (Švedija) žaidėjui Fredui Drainsui.

Iš viso per beveik 26 žaidimo minutes A. Šikšnius pelnė 20 taškų (6/6 tritaškiai, 2/2 dvitaškiai), atkovojo 4, perėmė 1 ir prarado 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, prasižengė 5 kartus bei išprovokavo 5 varžovų pražangas. Jo sąskaitoje yra +25 naudingumo balai.

Pirma rungtynių pusė vyko taškas į tašką ir prieš ilgąją pertrauką „Šiauliai“ turėjo tik 3 taškų pranašumą (40:37). Visgi rungtynių lūžiu tapo trečias kėlinys, kurį šiauliečiai laimėjo rezultatu 18:8 ir padidino savo persvarą iki 13 taškų (58:45).

Likusią rungtynių dalį aikštės šeimininkai tvirtai laikė pranašumą, o „Rūdupiui“ nepadėjo net ir tai, kad varžovų lyderis A. Šikšnius išnaudojo pražangų limitą.

Šiauliečių gretose po ilgos pertraukos pasirodė traumą išsigydęs Vytautas Šarakauskas. Vidurio puolėjas, kuris lapkričio 29 d. susilaužė ranką, per 10 minučių pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškiai) ir atkovojo 5 kamuolius.

„Šiauliai“: Arvydas Šikšnius (6/6 tritaškiai) 20, Valdas Vasylius 18, Rashaunas Broadusas 16 (6 atk. kam.), Cameronas Longas 10 (5 atk. kam.), Mindaugas Žukauskas 6, Vitalijus Liutychas 4, Edvinas Ruzgas ir Vytautas Šarakauskas po 2 taškus.

„Rūdupis“: Povilas Butkevičius 18 (10 atk. kam., 10 išprov. praž.), Artūras Milaknis 14, Adas Juškevičius 9, Arnas Labuckas (6 atk. kam.), Edgaras Želionis ir Gintaras Kadžiulis po 7, Gediminas Orelikas 4, Andrius Mažutis 3, Paulius Ivanauskas 2 taškus.

1.Šiaulių „Šiauliai“181531607:149233
2.Liubercų „Triumf“181441494:131632
3.Talino „Kalev-Cramo“191181414:139630
4.Ventspilio „Ventspils“181171404:132129
5.Prienų „Rūdupis“181171521:147929
6.Kėdainių „Kėdainiai-Triobet“18991369:140227
7.Pasvalio „Pieno žvaigždės“188101284:124726
8.Utenos „Juventus“188101335:140026