Aštuonių komandų turnyro mače dėl trečiosios vietos žais dvi Rusijos komandos - Maskvos CSKA bei Maskvos srities "Chimki" jaunių ekipos.

Š. Marčiuliono komanda į finalą pateko po įtemtos kovos įveikusi "Chimki" bendraamžius. Ketvirtadienio mačo nugalėtojui išaiškinti prireikė pratęsimo - vilniečiai varžovus nugalėjo 82:80 (18:27, 13:8, 19:14, 20:21, 12:10).

Rezultatyviausias Arvydo Gronskio auklėtinių gretose buvo Mindaugas Kuzminskas, pelnęs 19 taškų. Dano Mačiuko ir Arvydo Gydros sąskaitose - po 13 taškų.

A. Sabonio mokyklos jauniai į turnyro finalą pateko 89:69 (26:12, 16:15, 22:22, 25:20) sutriuškinę Maskvos "CSKA" klubo jaunius. Kauniečiai jau pirmajame kėlinyje susikrovė 14 taškų pranašumą ir kontroliavo rungtynių eigą. Rusijos komanda atkakliai priešinosi iki ketvirtojo kėlinio vidurio.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Šarūnas Vasiliauskas (19 tšk.), Vytenis Lipkevičius (15 tšk.) bei Mantas Pukinskas (13 taškų).