Įpusėjus ketvirtajam kėliniui rezultatas buvo lygus (62:62), tačiau tuomet buvusių žalgiriečių auklėtiniai paskutinių 6 minučių atkarpą laimėjo 15:3 bei užsitikrino vietą Europos taurės turnyre.

„Azovmaš“: Ricky Minardas 24, Danielis Ewingas 18, Radoslavas Rančikas 13, Hašanas Rižvičius 9 taškai (10 atk. kam.).

„Ventspils“: Bojanas Bakičius 18, Jahmaras Youngas 14, Stevenas Gray'us 7 taškau.

Pirmą mačą „Azovmaš“ komanda svečiuose buvo pralaimėjusi rezultatu 74:75.

Antrą pralaimėjimą atsakamosiose rungtynėse patyrė Valdo Dabkaus atstovaujama Nikosijos „ETHA Encomi“ komanda, kuri svečiuose 64:83 (21:24, 15:25, 12:21, 16:13) nusileido Sankt Peterburgo „Spartak“ ekipai bei prarado šansą patekti į Europos taurės turnyrą.

Krepšininkas iš Lietuvos per 22 minutes surinko 11 taškų (2/2 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 4/6 baudos), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.

„Spartak“: Patrickas Beverley 26 (dvitaškiai 8/10, 5 per. kam.), Valerijus Lichodejus 15, Yotamas Halperinas 14 (7 rez. perd.), Loukasas Mavrokefalidis 10 taškų.

„ETHA Encomi“: Patrickas Okaforas 15 (dvitaškiai 7/11), Thomasas Massamba 12, Valdas Dabkus 11, Shawnas Ray'us 8 taškai.

Pirmas rungtynes Kipro klubas namuose taip pat pralaimėjo 59:60.

Stambulo „Bešiktaš“ klubas liko be kelialapio į Europos taurės turnyrą ir tenkinsis tik žaidimu Turkijos lygoje.

Atsakomose atrankos rungtynėse „Bešiktaš“ komanda rezultatu 63:74 (18:14, 17:14, 10:25, 18:21) pralaimėjo belgų „Dexia Mons Hainaut“ klubui ir nepateko į pagrindines varžybas.

Pirmą mačą „Besiktaš“ krepšininkai buvo laimėję tik 8 taškų skirtumu 78:70, todėl galutinę pergalę šventė belgai.

„Bešiktaš“ klubo lyderis Deronas Williamsas iš Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) per 31 minutę pelnė tik 7 taškus (2/8 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 0/3 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, bet net 6 kartus suklydo

„Dexia Mons Hainaut“: Anthony Slaughteris 19, Ahmadas Nivinsas 18, Warrenas Carteris, Justinas Cage‘as ir Quincy Tayloras po 9 taškus.

„Bešiktaš“: Marcelusas Kempas 18, Ersenas Dagli 13, Zoranas Ercegas 11, Deronas Williamsas 7 taškai.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.