Mačo pradžioje lietuviai varžovams įsišaudyti neleido ir vokiečiai savo pirmus taškus įmetė praėjus kiek daugiau nei 4 minutėms. Reikalai Vokietijos jaunučiams negerėjo ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 21:8 lietuvių naudai.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui varžovų komandos statistikoje švietė 8 padarytos klaidos, tačiau mūsiškiai atsipalaidavo ir atkarpą pralaimėjo 3:10. Priartėję vokiečių šešiolikmečiai vadelių nebepaleido ir likusį laiką žygiavo koja kojon su Lietuva - 37:33.

Trečiąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo lietuviai, kai į priekį išsiveržė po Tautvydo Paliukėno ir Manto Šerkšno tritaškių (43:33). Visgi konkurentai apsukų nemažino, pasivijo mūsiškius ir kėlinį baigė pirmaudami 50:51.

Paskutinės 10 minučių abi rinktinės kovojo apylygiai. Nors likus žaisti beveik 3 min. lietuviai turėjo, atrodytų, saugų 6 taškų pranašumą - (65:59), per likusį laiką taškus rinko tik vokiečiai, kurie ir išplėšė pergalę vienu tašku - 65:66.

Lietuva: Tautvydas Paliukėnas 24 (6/8 tritaškiai), Dominykas Zupkauskas (9 rez. perd.), Domantas Sabonis 9 (16 atk. kam.), Mantas Šerkšnas 9, Antanas Krimelis 7 taškai.

Vokietija: Janas Wimbergas 18, Sebastianas Schmittas 10), Mahiras Agva 9 taškai (9 atk. kam.).

Primename, kad pirmame mače lietuviai 82:76 įveikė Slovėnijos atstovus, o antrame 64:70 neatsilaikė prieš serbus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (26)