Graikai atitrūko po didžiosios pertraukos, o 36-ąją susitikimo minutę įgijo didžiausią – 22 taškų (85:63) persvarą. Net trečdalį savo taškų Elados šalies atstovai surinko tolimais metimais – jie pataikė 10 tritaškių.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Lazaros Papadopoulos – 17 taškų. Nikos Hatzivrettas pridėjo 13, Dimitris Diamantidis ir Demosas Dikoudis – po 10, o Mikalis Kakiouzis ir Antonis Fotsis – po 9 taškus.

Serbijai ir Juodkalnijai Nenadas Krstičius įmetė 14, Marko Jaričius 13, o Vladimiras Radmanovičius – 10 taškų.

Po pralaimėjo pirmadienį (89:95) Europos čempionato šeimininkei Serbijai ir Juodkalnijai, antradienį Italijos krepšininkai iškovojo pirmąją pergalę. Carlo Recalcati auklėtiniai 97:79 (24:18, 25:11, 27:25, 21:25) nugalėjo Vokietijos krepšininkus.

Olimpiniai vicečempionai savo varžovus pribloškė dvitaškių taiklumu – pataikė net 66% metimų.

Italų gretose išsiskyrė Denisas Marconato ir Massimo Bulleri, pelnę po 15 taškų. Marco Mordente įmetė 12, o Giacomo Galanda – 10 taškų.

Vokietijos rinktinėje, kaip įprasta, geriausias buvo Dirkas Nowitzki – 22 taškai ir 10 atkovotų kamuolių. Tiesa, vokietis prametė visus 7 tolimus metimus. Demondas Greene'as pridėjo 15, Pascalis Rolleris – 11, o Robertas Marasas – 10 taškų.

Paskutiniąją turnyro dieną kovos Graikija ir Italija bei Vokietija ir Serbija ir Juodkalnija.