„Aisčiai“, žaidę be savo lyderio Donato Motiejūno, išvykusio į krepšininkų stovyklą Jungtinėse Valstijose, subyrėjo įpusėjus rungtynėms.

Iki antro kėlinio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes kauniečiai atsiliko 30:33, tačiau latviai dar prieš ilgąją pertrauką pelnė 4 taškus be atsako. Trečiąjį kėlinį VEF pradėjo spurtu 8:0 ir skirtumas išaugo iki 45:30.

Dariaus Dikčiaus auklėtiniai kelis kartus dar buvo priartėję iki 10 taškų, tačiau paskutiniame ketvirtyje varžovai įrodė savo jėgą.

„Aisčiai“: Egidijus Dimša 17 taškų, Pranas Skurdauskas 12, Paulius Beliavičius 9, Tomas Masiulis (10 atk. kam.) ir Tomas Rinkevičius po 5.

VEF: Rolandas Freimanis 17, Jurijus Aleksejevas 16, Jevgenijus Kolesnikovas ir Martinas Gulbis po 13.

Kitame pusfinalio mače penktadienį Vilniaus „Sakalai“ susitiks su Noršiopingo „Dolphins“ klubu.