Šeimininkai jau antro kėlinio pabaigoje pirmavo triuškinamu skirtumu (68:39), o po pertraukos jų pranašumas perkopė ir 30 taškų ribą – 76:44.

M. Kuzminskas aikštėje pasirodė ketvirto kėlinio viduryje ir per 6 minutes pelnė 7 taškus (3/3 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 1/1 bauda), perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 1 kartą prasižengė.

NBA apžvalgininkai jo debiutą pavadino malonia staigmena ir agresyviu.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 28 (3/3 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 10/12 baudos, 11 rez. perd.), Ryanas Andersonas 26 (7/13 tritaškiai), Trevoras Ariza, Ericas Gordonas ir Nene po 10, K. J. McDanielsas ir Kyle'as Wiltjeris po 9, Corey Breweris 8 taškai.

„Knicks“: Kristapas Porzingis 22 (3/5 dvitaškiai, 5/6 tritaškiai, 1/1 bauda), Derrickas Rose'as 16, Carmelo Anthony 10, Courtney Lee 8, Mindaugas Kuzminkas ir Brandonas Jenningsas po 7 taškus.

Dvejų metų ir 6 mln. JAV dolerių vertės sutartį su „Knicks“ klubu pasirašęs M. Kuzminskas šį sezoną bus vienintelis žaidėjas visoje NBA su 91-u numeriu. Apskritai per visą lygos istoriją tokiu numeriu žaidė tik du krepšininkai, o paskutinį kartą tai nutiko prieš 12 metų – 2004-aisiais.

NBA sezonas oficialiai startuos spalio 25 dieną.

Kuzminskas looking aggressive.. I like that
— NYK Insider (@NykInsider) October 5, 2016

Some nice limited minutes from Kuzminskas
— NYKnicks Hoops (@knickslife) October 5, 2016

Both plumlee and Kuzminskas surprised me, both can definitely ball

First travel with the TEAM!

A photo posted by Mindaugas Kuzminskas (@mkuzminskas) on Oct 3, 2016 at 12:03pm PDT

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (35)