Jame jau „Ricoh“ komandos narys Javieras Bulfoni paskutinėmis sekundėmis pataikė dvitaškį ir ekipos turėjo žaisti antrą pratęsimą.

Visą pratęsimą vyko atkakli kova, ir tik likus žaisti kelias sekundes Serge’as Ibaka dvitaškiu išlygino rezultatą.

Trečio pratęsimo pabaigoje gelbėtis turėjo „Barcelona“ ekipa. Paskutiniu metimu dar vieną pratęsimą išplėšė Lubošas Bartonas.

Ketvirtasis pratęsimas tapo lemiamas. Jame šeimininkai spurtavo 12:4 ir įgijo 8 taškų pranašumą – 120:112. Nors Jordi Grimau pataikė tritaškį ir dvitaškį, tačiau sėkmingai atsilaikę „Ricoh“ krepšininkai iškovojo įspūdingą pergalę.

„Ricoh“: Guillemas Rubio 34 (7 atk. kam., 37 naud. bal.), Javieras Bulfoni 17, Serge’as Ibaka 15, Rodrigo San Miguelis 13, Javi Rodriguezas 12.

„Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro 32 (6 rez. perd.), Franas Vazquezas 28 (16 atk. kam., 45 naud. bal), Rogeris Grimau 22, Gianluca Basile 10.

Buvusio Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjo Loreno Woodso atstovaujama Saragosos CAI ekipa svečiuose 67:66 (13:20, 21:16, 14:12, 19:18) įveikė „CB Granada“ krepšininkus.

L. Woodsas per 32 su puse minutes pelnė 11 taškų (3/5 dvitaškių, 5/7 baudų), atkovojo 10 ir perėmė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 4 varžovų metimus, tačiau suklydo 6 ir prasižengė 2 kartus. Amerikietis buvo naudingiausias savo komandoje surinkęs 23 naudingumo balus.

„CB Granada“: Jimmie Hunteris 22, Vlado Scepanovičius 15.

CAI: Darrenas Phillipas ir Lorenas Woodsas – po 11, Taureanas Greenas ir Paolo Quinterosas – po 9.

Ispanijos lygos 27-ojo turo rungtynių rezultatai:

Malagos „Unicaja“ – Fuenlabrados „Alta Gestion“ 97:78;

Vitorijos „Tau Ceramica“ – Badalonos „DKV Joventut“ 99:65;

Simas Jasaitis („DKV Joventut“) 22 min. 2 taškai (0/1 tritaškių, 1/2 dvitaškių);

Madrido „Real“ – Valensijos „Pamesa“ 80:76;

Sevilijos „Cajasol“ – Mursijos CB 83:81;