Tiesa, tai padaryti nebuvo lengva – pirmoje mačo pusėje baskai gerokai patampė nervus lietuviui ir jo auklėtiniams. Iniciatyvą perimti pavyko tik po ilgosios pertraukos, o finalinė sirena užfiksavo šeimininkų pergalę 76:68 (17:12, 22:27, 20:9, 17:20).

Pustuštėje „Krylatskoje“ arenoje vykusiame mače komandos koja kojon žengė du kėlinius, po kurių švieslentėje atsispindėjo lygybė – 39:39. Visgi po pertraukos „Chimki“ nusprendė nebejuokauti. Trečiąjį kėlinį dviženkle persvara laimėję šeimininkai nutolo nuo varžovų ir priekyje išliko iki finalinės sirenos.

Dar vienas puikias rungtynes sužaidė įsibėgėjęs Chimkų komandos gynėjas Aleksejus Švedas. Brangiausiai apmokamas Eurolygos krepšininkas pelnė 24 taškus (3/8 dvitaškiai, 5/11 tritaškiai, 3/5 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Visgi po mačo R. Kurtinaičio pagyrų sulaukė ne tik jis, bet ir dar du nugalėtojų žaidėjai.

„Nebuvo lengva, tačiau svarbiausia, kad pavyko nugalėti. Gynyboje su varžovais puikiai tvarkėsi Jamesas Augustine'as, patikimai žaidė Tyrese'as Rice'as ir, žinoma, dar vienas puikias rungtynes sužaidė A. Švedas“, – sakė lietuvis.

Vidurio puolėjas J. Augustine'as prie 22 savo taškų pridėjo 8 atkovotus kamuolius ir surinko 29 naudingumo balus, o įžaidėjas T. Rice'as pasižymėjo atlikdamas 13 rezultatyvių perdavimų.

Pažymėtina, kad Vitorijos komanda tritaškius metė pavydėtinu 50 proc. taiklumu (12/24), tačiau nei vienas svečių žaidėjas nesurinko dviženklio taškų skaičiaus.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 24, Jamesas Augustine'as 22 (8/11 dvit., 8 atk. kam.), Tyrese'as Rice'as 7 (13 rez. perd.), Tyleris Honeycuttas 7 taškai.

„Laboral Kutxa“: Fabienas Causeuras 9, Adamas Hanga 9, Tornike Šengelija 9, Jaka Blažičius 9 taškai.

Efektingiausi mačo momentai:

Pirmajame Eurolygos ture „Chimki“ 91:89 palaužė Maskvos CSKA, tačiau antrajame 70:87 neprilygo „Barcelonai“. Ketvirtajame TOP-16 ture R. Kurtinaičio auklėtiniai namie priims Bambergo „Brose Baskets“ ekipą, kuriai pralaimėjo abu reguliariojo sezono mačus.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

Antra „Anadolu Efes“ krepšininkų pergalė TOP-16 etape

Antrą pergalę TOP-16 etapo trečio turo rungtynėse iškovojo ir į trečiąją vietą aštuonių ekipų E grupėje pakilo Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) klubas, penktadienį namuose 84:71 (14:15, 22:12, 25:24, 23:20) įveikęs trečią nesėkmę iš eilės patyrusius autsaiderius Stambulo „Daruššafaka Doguš“ (Turkija) krepšininkus.

15 taškų nugalėtojams pelnė Jaysonas Grangeris, 13 – Derrickas Brownas, 12 – Cedi Osmanas.

Svečių gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Scittie'is Wilbekinas (20 tšk.), Enderas Arslanas (14 tšk.) bei Metinas Turenas (10 taškų).

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):