Nuo pat susitikimo pradžios pirmavo dvidešimtmečiai (28:38), o po trijų kėlinių turėjo 22 taškų persavarą. Tačiau lemiamą ketvirtį devyniolikmečiai sužaidė itin galingai (37:14) ir iškovojo pergalę minimaliu rezultatu.

Lietuva U20: L. Bieliauskas 18, M. Varnas 17, M. Echodas 15, A. Beručka 14 taškų.

Lietuva U19: A. Kulboka 20 (8 at. kam.), G. Masiulis 18 (7 at. kam), T. Sedekerskis 9 taškai.

Kitas rungtynes šios ekipos žais 19 dieną Kaune. Susitikimą tiesiogiai transliuos DELFI TV.

Lietuvos komandos skina pergales R. Šiškausko turnyre

Lietuvos jaunių (U15) vaikinų rinktinė sėkmingai pasirodė ir antrąją tarptautinio Ramūno Šiškausko turnyro dieną. Rezultatu 76:50 (18:12, 20:13, 24:12, 14:13) lietuviai įveikė Vokietijos bendraamžius ir turnyre iškovojo jau antrąją pergalę.

Pirmame kėlinyje abi komandos kovėsi atkakliai ir nors lietuviai didžiąją laiko dalį buvo priekyje vokiečiai per daug atitrūkti neleido. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 18:12 Lietuvos naudai. Antrame ketvirtyje rezultatyvesni buvo Lietuvos jauniai ir dar labiau atsiplėšė nuo Vokietijos krepšininkų. Prieš ilgąją pertrauką rezultatu 38:25 priekyje buvo Lietuva. Antroje rungtynių pusėje Lietuvos rinktinė tęsė gerą pasirodymą ir trečiajame ketvirtyje padidino savo persvarą iki 25 taškų. Ketvirtasis kėlinys staigmenų nepateikė ir Lietuvos vaikinai iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 76:50.

Naudingiausias Lietuvos rinktinėje buvo Augustas Marčiulionis surinkęs 18 taškų, 2 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus. Prie gero rinktinės žaidimo ženkliai prisidėjo Edgaras Preibys surinkęs 13 taškų, 7 atkovotus kamuolius ir Hubertas Pivorius pelnęs 14 taškų.

Vokietijos rinktinėje naudingiausias buvo Frederikas Fichbachas pelnęs 8 taškus ir atkovojęs 3 kamuolius.

Lietuviai paskutines turnyro rungtynes žais sekmadienį, 18:45 val., su Latvijos rinktine.

Lietuvės tęsia sėkmingą pasirodymą Kaune. Antrajame R. Šiškausko turnyro susitikime Lietuvos merginų (U15) rinktinė įveikė Lenkijos atstoves. Rungtynėse be didesnio vargo pergalę šventė Lietuvos rinktinė rezultatu 59:42 (20:15, 20:9, 13:9, 6:9).

Pirmame kėlinyje vyko atkakli kova, nors Lietuvos rinktinė visada buvo priekyje, lenkės neleido lietuvėms smarkiai atitrūkti. Antrame kėlinyje Lietuvos jaunėms pavyko susikrauti didesnį pranašumą, merginos ketvirtį laimėjo 20:9 ir po dviejų kėlinių turėjo 16 taškų persvarą rezultatu 40:24. Antroji rungtynių pusė staigmenų nepateikė. Trečiajame kėlinyje lietuvės toliau rodė gerą žaidimą ir įgijo dar didesnę persvarą 53:33. Paskutinis rungtynių ketvirtis geriau sekėsi Lenkijos atstovėms, tačiau Lietuvos krepšininkių joms pasivyti nepavyko ir merginos šventė pergalę rezultatu 59:42.

Lietuvos rinktinėje naudingiausiai žaidė Simona Visockaitė surinkusi 15 taškų, atkovojusi 13 kamuolių ir padariusi 3 rezultatyvius perdavimus. Svariai prie Lietuvos pergalės prisidėjo ir Gedvilė Savostaitė pelniusi 13 taškų, atkovojusi 5 kamuolius ir padariusi 2 rezultatyvius perdavimus.

Lenkijos rinktinėje rezultatyviausiai žaidė Veronika Piechoviak ir Julia Myszkovska surinkusios po 12 taškų.

Lietuvos merginų rinktinė sekmadienį, 16:30 val., žais paskutines turnyro rungtynes, kuriose susitiks su Vokietijos atstovėmis.