A. Kulbokos vedami 19-mečiai pranoko metais vyresnius lietuvius

(1)
Lietuvos vaikinų jaunimo rinktinės (U19 ir U20) sužaidė dar vieną kontrolinį mačą. Šį kartą pergalę šventė jaunesnieji Rimanto Grigo auklėtiniai 80:79 (11:25, 17:13, 15:27, 37:14).
Arnoldas Kulboka
© LKF

Nuo pat susitikimo pradžios pirmavo dvidešimtmečiai (28:38), o po trijų kėlinių turėjo 22 taškų persavarą. Tačiau lemiamą ketvirtį devyniolikmečiai sužaidė itin galingai (37:14) ir iškovojo pergalę minimaliu rezultatu.

Lietuva U20: L. Bieliauskas 18, M. Varnas 17, M. Echodas 15, A. Beručka 14 taškų.

Lietuva U19: A. Kulboka 20 (8 at. kam.), G. Masiulis 18 (7 at. kam), T. Sedekerskis 9 taškai.

Kitas rungtynes šios ekipos žais 19 dieną Kaune. Susitikimą tiesiogiai transliuos DELFI TV.

Lietuvos komandos skina pergales R. Šiškausko turnyre

Lietuvos jaunių (U15) vaikinų rinktinė sėkmingai pasirodė ir antrąją tarptautinio Ramūno Šiškausko turnyro dieną. Rezultatu 76:50 (18:12, 20:13, 24:12, 14:13) lietuviai įveikė Vokietijos bendraamžius ir turnyre iškovojo jau antrąją pergalę.

Pirmame kėlinyje abi komandos kovėsi atkakliai ir nors lietuviai didžiąją laiko dalį buvo priekyje vokiečiai per daug atitrūkti neleido. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 18:12 Lietuvos naudai. Antrame ketvirtyje rezultatyvesni buvo Lietuvos jauniai ir dar labiau atsiplėšė nuo Vokietijos krepšininkų. Prieš ilgąją pertrauką rezultatu 38:25 priekyje buvo Lietuva. Antroje rungtynių pusėje Lietuvos rinktinė tęsė gerą pasirodymą ir trečiajame ketvirtyje padidino savo persvarą iki 25 taškų. Ketvirtasis kėlinys staigmenų nepateikė ir Lietuvos vaikinai iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 76:50.

Naudingiausias Lietuvos rinktinėje buvo Augustas Marčiulionis surinkęs 18 taškų, 2 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus. Prie gero rinktinės žaidimo ženkliai prisidėjo Edgaras Preibys surinkęs 13 taškų, 7 atkovotus kamuolius ir Hubertas Pivorius pelnęs 14 taškų.

Vokietijos rinktinėje naudingiausias buvo Frederikas Fichbachas pelnęs 8 taškus ir atkovojęs 3 kamuolius.

Lietuviai paskutines turnyro rungtynes žais sekmadienį, 18:45 val., su Latvijos rinktine.

Lietuvės tęsia sėkmingą pasirodymą Kaune. Antrajame R. Šiškausko turnyro susitikime Lietuvos merginų (U15) rinktinė įveikė Lenkijos atstoves. Rungtynėse be didesnio vargo pergalę šventė Lietuvos rinktinė rezultatu 59:42 (20:15, 20:9, 13:9, 6:9).

Pirmame kėlinyje vyko atkakli kova, nors Lietuvos rinktinė visada buvo priekyje, lenkės neleido lietuvėms smarkiai atitrūkti. Antrame kėlinyje Lietuvos jaunėms pavyko susikrauti didesnį pranašumą, merginos ketvirtį laimėjo 20:9 ir po dviejų kėlinių turėjo 16 taškų persvarą rezultatu 40:24. Antroji rungtynių pusė staigmenų nepateikė. Trečiajame kėlinyje lietuvės toliau rodė gerą žaidimą ir įgijo dar didesnę persvarą 53:33. Paskutinis rungtynių ketvirtis geriau sekėsi Lenkijos atstovėms, tačiau Lietuvos krepšininkių joms pasivyti nepavyko ir merginos šventė pergalę rezultatu 59:42.

Lietuvos rinktinėje naudingiausiai žaidė Simona Visockaitė surinkusi 15 taškų, atkovojusi 13 kamuolių ir padariusi 3 rezultatyvius perdavimus. Svariai prie Lietuvos pergalės prisidėjo ir Gedvilė Savostaitė pelniusi 13 taškų, atkovojusi 5 kamuolius ir padariusi 2 rezultatyvius perdavimus.

Lenkijos rinktinėje rezultatyviausiai žaidė Veronika Piechoviak ir Julia Myszkovska surinkusios po 12 taškų.

Lietuvos merginų rinktinė sekmadienį, 16:30 val., žais paskutines turnyro rungtynes, kuriose susitiks su Vokietijos atstovėmis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujienos

Europos čempionių karūna – Ispanijos krepšininkėms

Po ketverių metų pertraukos FIBA moterų Senojo žemyno čempionių titulą susigrąžino Ispanijos rinktinė. Sekmadienį turnyro Čekijoje finale ji 71:55 (21:18, 18:12, 17:10, 15:15) sutriuškino prancūzes. Pastarosios jau trečiame finale iš eilės tenkinasi sidabro medaliais.

Dar vienas naujokas: Kauno „Žalgirį“ oficialiai papildė R. O'Neale'as (64)

Dar vienas naujokas: Kauno „Žalgirį“ oficialiai papildė R. O'Neale'as
Kauno „Žalgiris“ tęsia komplektacijos darbus. Šįkart Lietuvos čempionų komandą pagal sutartį „1+1“ stiprina 24-erių metų 198 cm ūgio puolėjas Royce’as O’Neale’as.

„Žalgirį“ turėtų sustiprinti dar vienas amerikietis – Ispanijoje žaidęs R. O'Neale'as (51)

Kauno „Žalgiris“ sukirto rankomis su 24-erių metų 198 cm ūgio lengvojo krašto puolėju iš JAV Royce'u O'Neale'u, skelbia krepšinio žurnalistas Davidas Pickas. Anot jo, sutartyje įtraukta išlyga, leidžianti krepšininkui išvykti į NBA lygą.

Dėl Europos čempionato aukso finale susigrums Ispanijos ir Prancūzijos krepšininkės (2)

FIBA Europos moterų krepšinio čempionato finale sekmadienį žais Ispanijos ir Prancūzijos rinktinės. Šeštadienį ispanės pirmame pusfinalyje įtikinamai 68:52 nugalėjo Belgijos krepšininkes, o prancūzės po galingo spurto paskutiniame kėlinyje 77:55 nušlavė Graikijos nacionalinę ekipą. Pusfinaliuose pralaimėjusios rinktinės mažajame finale kovos dėl bronzos medalių.

„Žalgirį“ paliekantis A. Lima: fantastiški metai Kaune (4)

„Žalgirį“ paliekantis A. Lima: fantastiški metai Kaune
„Galiu tarti tik gražiausius žodžius visai „Žalgirio“ šeimai už priėmimą. Geriausios kloties ateityje“, - tokiais žodžiais socialiniame tinkle į LKL čempionus kreipėsi Augusto Lima. 25 metų brazilas grįžta į Madrido „Real“, kuris pernai vidurio puolėją vieneriems metams buvo išnuomavęs žaliai baltiems.

Latvijos rinktinė įveikė itales ir pirmą kartą iškovojo bilietą į pasaulio čempionatą Latvija ir Serbija rengs moterų „Eurobasket 2019“ (13)

Latvijos rinktinė įveikė itales ir pirmą kartą iškovojo bilietą į pasaulio čempionatą
Latvijos moterų krepšinio rinktinė pirmą kartą istorijoje žais pasaulio čempionate. Tai paaiškėjo šeštadienį FIBA moterų čempionate Čekijoje. Pirmoje turnyro dėl 5–8 vietų dvikovoje su Italija mūsų šalies kaimynės paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę 68:67 (18:18, 19:24, 16:11, 15:14) ir užsitikrino vietą 2018 metų planetos pirmenybėse Ispanijoje.

„Žalgirio“ marškinėlius vilksis NBA patirties turintis vidurio puolėjas B. Daviesas (37)

Kauno „Žalgirio“ komandą stiprina NBA patirties turintis 25 metų 208 cm ūgio amerikietis Brandonas Daviesas, kuris su Lietuvos čempionais pasirašė sutartį pagal formulę „1+1”.

A. Randolphas tapo slovėnu – žais Europos čempionate (12)

A. Randolphas tapo slovėnu – žais Europos čempionate
Slovėnijos krepšinio federacija oficialiai pranešė, kad šios šalies pasą gavęs Madrido „Real“ aukštaūgis Anthony Randolphas apsivilks nacionalinės slovėnų rinktinės marškinėlius Europos čempionate.

Bilietai į Lietuvos rinktinės kontrolines rungtynes sparčiai tirpsta (4)

Bilietai į Lietuvos rinktinės kontrolines rungtynes sparčiai tirpsta
Gegužės viduryje startavusi prekyba bilietais į Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolines rungtynes įgauna vis didesnį pagreitį. Sirgaliai aktyviai domisi artėjančiais susitikimais ir rezervuojasi vietas didžiausiose šalies arenose.

Žalgirietis K. Pangosas ruošiasi žaisti NBA Vasaros lygoje (6)

Žalgirietis K. Pangosas ruošiasi žaisti NBA Vasaros lygoje
Žalgirietis Kevinas Pangosas sezono metu Kaune išgyveno tikrą pirmųjų kartų virtinę. Kanadietis pirmąjį kartą lankėsi mūsų šalyje, debiutavo Eurolygoje bei pirmąjį kartą profesionalo karjeroje tapo čempionu, su „Žalgiriu“ laimėdamas Lietuvos krepšinio lygos čempionatą.

Eurolygos trenerių susitikime – Š. Jasikevičius ir elitiniai Europos strategai (1)

Eurolygos trenerių susitikime – Š. Jasikevičius ir elitiniai Europos strategai
Kasmetiniame Eurolygos trenerių ir vadovų susitikime buvo apsikeista idėjomis, kaip toliau tobulinti lygą. Jame dalyvavo ir „Žalgirio“ strategas Šarūnas Jasikevičius.

Čekijoje – mūšiai dėl medalių ir bilietų į pasaulio čempionatą

Labai netikėtai klostosi Čekijoje vykstančio Europos moterų krepšinio čempionato kovos. Į pusfinalį sensacingai žengė Belgijos ir Graikijos rinktinės, kurios anksčiau niekada nebuvo patekusios tarp keturių geriausių žemyno komandų.

Lietuviai Europos krepšinio vežimėliuose čempionatą pradėjo dviem pralaimėjimais

Ispanijoje vykstančio Europos krepšinio vežimėliuose čempionato B grupės pirmose rungtynėse Lietuvos rinktinė 41:63 (11:15, 11:16, 13:19, 6:13) pralaimėjo Vokietijos komandai.

Europos čempionatą sudrebinusias latves ketvirtfinalyje sustabdė Ispanija aiškios pusfinalio poros (2)

Europos čempionatą sudrebinusias latves ketvirtfinalyje sustabdė Ispanija
Latvijos krepšininkės baigė savo žygį Europos moterų krepšinio čempionate Čekijoje. Ketvirtadienį ketvirtfinalyje jos po itin prastos pradžios 47:67 (12:27, 10:11, 14:12, 11:17) nusileido Ispanijos rinktinei. Ispanių varžovės pusfinalyje bus itin galingą žaidimą demonstruojančios belgės.

Palyginimų su V. Romanovu nusikratęs A. Guoga žada Vilniaus klubo biudžetą padidinti penkis kartus paviešins skolas (158)

Vilniaus „Lietuvos ryto“ naujasis savininkas Antanas Guoga ketvirtadienio vakarą vykusioje diskusijoje su vilniečiais pareiškė, kad iki liepos 1 dienos bus paviešintos visos klubo skolos. Anot A. Guogos, norint konkuruoti su Kauno „Žalgiriu“, dabartinį klubo biudžetą reikėtų išauginti penkis kartus, tačiau tai nėra neįgyvendinama misija.