R.Šiškauskas nugalėtojams pelnė 24 taškus ir buvo rezultatyviausias komandoje. Per 30 minučių jis pataikė 3 tritaškius iš 5, 4 dvitaškius iš 7, realizavo 7 baudų metimus iš 8, atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir privertė varžovus prasižengti 9 kartus.

Penktąją nesėkmę iš eilės patyrė jau anksčiau galimybes patekti į atkrintamąsias varžybas praradusi Sopoto "Prokom Trefl" (Lenkija) ekipą, kurioje žaidžia trys lietuviai, svečiuose 70:81 pralaimėjusi grupės lyderiui Atėnų AEK (Graikija) klubui.

Geriausiai iš lietuvių sekėsi Tomui Masiuliui, kuris pelnė 10 taškų, atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą. Puolėjas iš Lietuvos per 20 minučių pataikė 1 tritaškį iš 2, 2 dvitaškius iš 3 ir realizavo 3 baudų metimus iš 5.

Dariaus Maskoliūno sąskaitoje 4 taškai ir 5 atkovoti kamuoliai per 29,5 minutės. Jis pataikė po 1 tritaškį ir baudos metimą iš 2, tačiau prametė dvitaškį.

Beveik 36 minutes žaidęs Tomas Pačėsas pelnė 2 taškus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Įžaidėjas iš Lietuvos pataikė vienintelį dvitaškį, tačiau net 4 jo tritaškiai skriejo pro šalį.

Ketvirtadienio rungtynių rezultatai:

Trevizo "Benetton" - Stambulo "Efes Pilsen" 70:59 (19:14, 21:15, 8:16, 22:14)

"Benetton": R.Šiškauskas - 24 tšk., 6 atk. kam., M.Bulleri - 13 tšk.

"Efes": W.Solomonas - 20 tšk., 6 atk. kam., G.Nikoličius - 14 tšk.

Atėnų AEK - Sopoto "Prokom Trefl" 81:70 (20:19, 23:15, 23:19, 15:17)

AEK: Q.Lollisas - 21 tšk., 7 atk. kam., N.Hatzis - 15 tšk., N.Zisis - 10 tšk., S.Nicevičius - 10 tšk.

"Prokom": D.Farmeris - 14 tšk., I.Nemethas - 13 tšk., A.Radojevičius - 12 tšk., 5 klaidos

Penktąją pergalę iš eilės keturių komandų D grupės turnyre iškovojo jau anksčiau vietą atkrintamosiose varžybose užsitikrinęs Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis) klubas su Šarūnu Jasikevičiumi.

Čempiono titulą ginantis grupės lyderis namuose 83:75 įveikė grupės autsaiderį Zagrebo "Cibona VIP" (Kroatija) penketuką.

33 minutes žaidęs Š.Jasikevičius pelnė 15 taškų, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Įžaidėjas iš Lietuvos pataikė 3 tritaškius iš 5, 1 dvitaškį iš 5 ir visus 4 baudų metimus.

Ketvirtadienio rungtynių statistika:

Tel Avivo "Maccabi" - Zagrebo "Cibona Vip" 83:75 (16:10, 28:25, 15:22, 24:18)

"Maccabi": N.Vujčičius - 17 tšk., 9 atk. kam., 5 klaidos, A.Parkeris - 15 tšk., 6 rez. perd, 5 atk. kam., Š.Jasikevičius - 15 tšk., 5 rez. perd., 5 atk. kam.

"Cibona": B.Longinas - 20 tšk., M.Popovičius - 19 tšk., J.Poljakas - 13 tšk.

Paskutinėse ketvirtadienio rungtynėse staigmeną pateikė Pezaro "Scavolini" (Italija) klubas, svečiuose 101:87 nugalėjęs ir iš turnyro eliminavęs "Winterthur FC Barcelona" (Ispanija) ekipą:

"Winterthur FC Barcelona" - Pezaro "Scavolini" 87:101 (19:26, 19:20, 22:27, 27:28)

"Barcelona": R.Grimau - 21 tšk., J.C.Navarro - 19 tšk., D.Bodiroga - 17 tšk.

"Scavolini": J.Pennas - 25 tšk., 6 klaidos, C.Smithas - 24 tšk., M.Malaventura - 17 tšk.