Tiesa, susitikimą rezultatu 84:89 aikštės šeimininkai pralaimėjo. R. Broekhoffas kamuolį atkovojo po savo krepšiu po netaiklaus priešininko Jacobo Palleno (6 tšk.) baudos metimo (1/2) ir švystelėjo jį per visą aikštę.

Šioje dvikovoje australas R. Broekhoffas iš viso pelnė 14 taškų. Jis pataikė 3 tritaškius iš 7. O įsimintinas epizodas buvo užfiksuotas pirmo kėlinio pabaigoje, kai iki sirenos buvo likę 2,2 sek., o „Lokomotiv-Kuban“ pirmavo 25:17. Dėka R. Broekhoffo tritaškio krasnodariečiai pirmą kėlinį laimėjo solidžiai – 28:17.

Tokie metimai puošia krepšinį.

Nugalėtojų gretose sunkiai sulaikomas buvo Aleksejus Švedas, surinkęs 29 taškus (4/8 dvitaškiai, 5/10 tritaškiai, 6/6 baudos, 8 atkovoti kamuoliai, 7 išprovokuotos pražangos ir +30 naudingumo balų).