M.A.M.A. aistros kaista: į aršų konfliktą įsivėlė Inga Budrienė ir Neringa Zeleniūtė

 (22)
Nors iki M.A.M.A. apdovanojimų dar liko daugiau nei mėnuo, keli pirmi skandalėliai jau spėjo prasprūsti į žiniasklaidą.
Inga Budrienė. Loretos Kondratės nuotr.

Džordanos Butkutės sutuoktinis ir vadybininkas Elegijus Strasevičius socialiniame tinkle stebėjosi, jog keturias šalies arenas su programa „Aš - karalienė“ apvažiavusi bei Klaipėdos vasaros estradoje šou „Neoninės pelių uodegos“ surengusi Džordana nebuvo nominuota nė vienoje kategorijoje, o Vaidas Baumila savo paskyroje tvirtino esąs nustebęs, jog jo ir Monikos Pundziūtės hitas „Dviese“ taip pat nesulaukė komisijos, sudarančios nominantų sąrašus, dėmesio.

Tačiau kur kas įdomesnė kova užvirė tarp Kauno ponios Ingos Budrienės ir vieno M.A.M.A. apdovanojimų organizatorių Martyno Tylos širdies draugės Neringos Zeleniūtės.

Viskas prasidėjo nuo to, jog Inga Budrienė socialiniame tinkle pasidomėjo, kodėl tarp nominuotų atlikėjų yra grupių keistas pavadinimais. „Ką sudomino jų kūrybą – jus ir komisiją?“, - klausė Inga Budrienė M.A.M.A apdovanojimų komunikacijos vadovės Jurgos Klimaitės-Riebling, mėginusios kantriai paaiškinti, kad M.A.M.A. atskleidžia ir naujus vardus.

Tačiau Ingai Budrienei „susigaudyti“ situacijoje pasišovė ir dainininkas Ruslanas Kirilkinas, M.A.M.A. apdovanojimus apibūdinęs kaip „draugių podružkių tūsą“. „Aš nesu Baumila, kuris verkšlena, kad nebuvo nominuotas, bet kartu man gėda dėl žmonių, kuriais niekada negalėčiau pasitikėti. Žmonių, kurie yra „faini“ patys sau, žmonių, kurie dirba prie tokių projektų. Žinoma, čia Lietuva, badmetis, visiems reikia valgyti ir užsidirbti bet kokia kaina. Bet yra kaip yra“, - savo nuomonę pareiškė Ruslanas Kirilkinas, o Inga Budrienė jam antrino: „Būčiau atlikėja, tikrai suorganizuočiau kokią peticiją prieš tas podružkes“.

Matyt, tai ir buvo paskutinis kantrybės lašas, perpildęs M.A.M.A. apdovanojimų sielos Martyno Tylos širdies draugės Neringos Zeleniūtės kantrybės taurę. „ Panašu, senas geras posakis labai tinkamas: gali bėgti iš kur nori, bet iš žmogaus niekas neišbėgs. Jeigu jis mato tik cepeliną (Inga Budrienė žiniasklaidoje kurį laiką buvo vadinama Karmėlavos didžkukulių ir „Swarovski“ karaliene – red. pastaba), tai cepelinas lieka 4 ever (amžiams – red. pastaba). Galima keisti sukneles, iš libanietiško šilko ar kaimo vilnos, bet smegenų ir matymo daugiau nepridėsi. Neįvertinto asmens sindromas išliks ir toliau“, - socialiniame tinkle brūkštelėjo Neringa Zeleniūtė, netrukus sulaukusi Ingos Budrienės atsako.

Martynas Tyla ir Neringa Zeleniūtė. DELFI (T.Vinicko nuotr.)

„Ar nevertėtų pažiūrėti į save?! Suknelių jūsų tikrai nekomentuosiu, nenusileisiu iki jūsų lygio! Smegenų irgi nepamatuosiu. Bet skaitant tokius „protingus“ ir skambius pasisakymus neatrodo, kad jų būtų perteklius! Gal jau laikas nusiimti susireikšminusios, vyro šešėlyje pradingusios moters akinius?! Manau, daugumai (net ir mėgstantiems cepelinus) yra neabejotinai aišku, kuri iš mūsų yra labiau įvertinta“, - atsikirto Inga Budrienė.

Neringa Zeleniūtė atšovė šypsenėlėmis papuoštu įrašu: „Sėkmės pačiai save įsivertinti, o apie šešėlius kalbant – geriau moteris šešėlyje negu vyras. I'm Queen 4 ever!”.

Atrodo, tuo konfliktas ir turėjo baigtis, bet Inga Budrienė dar nebuvo visko išsakiusi. „Jūs tokia graži moteris, bet kai išsižiojate, tai parodote savo vidinę „kultūrą“. Geriau tylėtumėt! Ir toliau būtumėt graži Tylos moteris“, brūkštelėjo Inga Budrienė ir netrukus vėl sulaukė Neringos atsako.

„Na, ponia, Jūs tik kalbėkite...Kuo daugiau – tuo linksmiau. O aš būsiu ir graži, ir graži šešėlyje. Linkėčiau ir Jums tokia pabūti, bet...“ - mintį nutęsė Neringa Zeleniūtė ir matyt taip užgavo Kauno ponią, kurios ugnis plykstelėjo iš naujo.

„Nepamirškite seno posakio - juokiasi tas, kas juokiasi paskutinis! Jūs jau negraži.... Paskaičiusi jūsų komentarus pagalvočiau, kad rašo kokia panelė iš Kauno rajono, t.y iš Šančių arba Vilijampolės! Jums iki ponios dar labai toli! Kaip džiaugiuosi, kad man nereikia būti šešėlyje“ - ne be juntamo pasididžiavimo savimi brūkštelėjo Inga Budrienė.

Tarsi pajutusi, kad garsių moterų konfliktas gali virsti rimtu apsišaudymu, savo žodį paskubėjo įterpti Jurga Klimaitė-Riebling: „Budriene, jūs gal apsiraminkite savo svarbos sektoriuje. Dar pernai, ponia, bent keturiais frontais ieškojote priėjimo iki M.A.M.A. kvietimų. Iki šiol maniau, kad ponios renkasi eiti ten, kur kviečiamos. Taigi, sėkmės ryškioje rampų šviesoje!”

Panašu, kad sausio mėnesį Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiuose M.A.M.A. apdovanojimuose Ingos Budrienės tikrai nebus, ir tai nuliūdins raudono kilimo akimirkas fiksuojančius reporterius. „Buvo labai įdomu pamatyti iš arti tas pakviestas ponias. Manau, ne aš viena net ir pakviesta ten daugiau neitų. Beje, ačiū už ponios statusą! O svarbos sektoriuje aš puikiai jaučiuosi!” - taip žodžių karą su Jurga Klimaite-Riebling ir Neringa Zeleniūte baigė Inga Budrienė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Į filmo premjerą C. Delevigne atvyko pasipuošusi perregima suknele (3)

Pats Luco Bessono filmas „Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“ kiek nublanko, kai per jo premjerą ant raudonojo kilimo pasirodė juostoje suvaidinusi Cara Delevigne.

Komplimentą išgirdusi K. Middleton nustebino atsakymu: įvardino savo itin paprastą grožio paslaptį (5)

Atrodytų, 35 metų Kate Middleton jau turėtų būti pratusi prie komplimentų, juk jos išvaizdą, stilių bei grožį liaupsina ne tik didžioji dalis pasaulio moterų, bet ir spauda bei grožio specialistai. Tačiau pasaulį apskriejo jos reakcija į komplimentą, išgirstą Lenkijoje ir labai netikėtas atsakymas.

Brazilų „Playboy“ modelis toliau audrina vaizduotę: paplūdimyje staipėsi pasipuošusi visiškai permatomu maudymuku (26)

Brazilijos „Playboy“ viršelio mergina Ana Braga neabejotinai yra pratusi prie nuogybių, tad apsilankymui Malibu paplūdimyje pasirinko visiškai permatomą maudymosi kostiumėlį.

„50 pilkų atspalvių“ žvaigždės J. Dornano nuotrauka glumina: kas jo kelnėse? (5)

Filmo „50 pilkų atspalvių“ žvaigždė Jamie Dornanas prajuokino internautus, o tarp gerbėjų merginų sukėlė sąmyšį. Socialiniuose tinkluose plintanti jo nuotrauka kaip mat tapo trolių taikiniu: ar atspėsite, kas slepiasi aktoriaus kelnėse?

A. Jagelavičiūtė savo grožį vertina 10 balų: mano tėvai šioje vietoje padarė didžiulį įdirbį (65)

Lietuvės moterys nesikuklina, socialiniame tinkle „Facebook“ pasiteiravus, kokiu balu vertinate savo grožį, paaiškėjo, kad beveik pusė – 45 proc. teigia vertinančios savo grožį 10 balų iš dešimties. Dar 15 proc. skiria sau 9 balus.

Seksualioji B. Hadid džiaugiasi nauju romanu

Praėjus vos septyniems mėnesiams po to kai Bella Hadid ir Abel Makkonen Tesfaye (The Weeknd ) pasuko skirtingais keliais, 20-metis modelis juda į priekį ir pradeda naujus santykius. Žinoma mergina su naujuoju vaikinu neseniai buvo pastebėta savo asmeniniuose apartamentuose Niujorke.

18-metė aktorė A. Sandberg neslepia esanti panseksuali (13)

Jau šį savaitgalį, gegužės 19 dieną, Lietuvos kino teatruose pasirodys jaunimo itin laukiama drama „Man esi viskas“, sukurta pagal jamaikietės rašytojos Nicolos Yoon parašytą bestselerį „Viskas, viskas“ (Everything, everything). Juostoje, kuri pasakoja jautrią istoriją apie namuose dėl retos bei pavojingos ligos jau 18 metų įkalintą merginą, vieną dieną įsimylinčią kaimyną. Kad galėtų būti kartu, jaunuoliai ryžtasi surizikuoti viskuo... Net jei tai reikštų, kad prarasti taip pat gali viską. Pagrindinį Medelinos vaidmenį atlikusi kylanti aktorė Amandla Sendberg vadinama viena perspektyviausių Holivudo žvaigždžių. 18-metė paauglė išgarsėjo suvaidinusi „Bado žaidynėse“, nusifilmavo Beyonce muzikiniame vaizdo klipe ir neslepia esanti panseksuali.

F. Kirkorovas 50-mečio jubiliejų atšventė Kremliuje: neįtikėtina prabanga įrodė, kad gali leisti sau viską (40)

Visiškai neseniai Rusijos popmuzikos karalius atšventė 50-ąjį savo jubiliejų. Šia proga buvo surengtos kaip reta pompastiškos iškilmės – tokių Maskva tikrai seniai nematė!

J. Bieberio buvusi mergina paplūdimyje pademonstravo, ko neteko dainininkas (4)

Iš Venesuelos kilusi Alexandra Rodriguez labiausiai išgarsėjo ne dėl titulų grožio konkursuose ar savo modelio darbo. Ją paparacai ėmė sekioti sužinoję, jog 25-erių gražuolė tapo Justino Bieberio mergina.

Modelis M. Kerr ir jos sužadėtinis E. Spiegelis mylėsis tik po vestuvių: milijardierius laikosi tradicijų (3)

Vienas garsiausių pasaulio modelių Miranda Kerr su sužadėtiniu Evanu Spiegeliu nesimylės iki tol, kol nesusituoks. Tai 33 metų gražuolė atskleidė neseniai duotame interviu.

N. Šiaudikytė jau žino, kaip švęs Šv. Valentino dieną, tačiau jai tai nėra ypatinga šventė (1)

Vasario 11 – ąją Kaune, „Žalgirio“ arenoje vyksiančiame Šv. Valentino dienai skirtame grandioziniame meilės bei muzikos renginyje „One love show 2017” koncertuosiančios dainininkės Neringa Šiaudikytė ir Mia pasidalino, kaip jos pačios švenčia įsimylėjusiųjų dieną.

K. Zvonkuvienė su ašaromis akyse atvirai papasakojo, ką teko patirti nėštumo metu (7)

„Lekiu į ligoninę visu greičiu, ir galvoju: aš viską gyvenime atiduosiu, Dieve, viską atiduosiu. Atimk iš manęs mano sveikatą, populiarumą, mano karjerą, koncertus, gerbuvį, uždirbtus pinigėlius. Viską iš manęs atimk, tik neatimk iš manęs mano vaikų...“, - jau šį pirmadienio vakarą 20.25 val. gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ sunkiai tvardydama ašaras pasakos dainininkė Katažina Zvonkuvienė.

Italai naktiniame klube negalėjo atitraukti akių nuo seksualiosios J. Leonavičiūtės (28)

Vasario mėnesį „Taboo“ klubas pradėjo su trenksmu. Vakar šiame Kauno naktiniame klube vyko visame pasaulyje gerai žinoma „Neoninė naktis“. Sausakimšas klubas, neoninės šviesos, įspūdingai atrodančios šokėjos, šimtai iškeltų rankų ir atmosfera tarsi geriausiame Ibisos klube.

Su žmona dar neišsiskyręs A. Schwarzeneggeris Austrijoje lankėsi su 28 metais jaunesne mylimąja (3)

Jam 69-eri, jai - 41. Arnoldą Schwarzeneggerį ir jo mylimąją Heather Milligan skiria net 28 metai, tačiau tai, akivaizdu, nėra kliūtis meilei. Pora Austrijoje linksminosi tradicinėje Weisswurstparty (baltųjų dešrelių) šventėje, o aktoriaus moteris buvo pasipuošusi tradiciniais austriškais drabužiais. Tiesa, verta nepamiršti ir fakto, jog Holivudo žvaigždė vis dar nėra oficialiai išsiskyręs su savo ilgamete žmona ir jo keturių vaikų mama Maria Shriver.

Su nauju mylimuoju į vestuves vykusios M. Carey suknelė vos išlaikė sprūstančias krūtis (2)

Neseniai su sužadėtiniu milijardieriumi išsiskyrusi ir Naujųjų išvakarėse scenoje fiasko patyrusi Mariah Carey vėl šypsosi ir spindi. Savaitgalį ji su nauju mylimuoju Bryanu Tanaka vyko į vestuves viename iš prabangiausių Londono viešbučių, kur buvo pakviesta dainuoti šventės metu.
Pn lie. 28d.
14°...23°
Št lie. 29d.
12°...21°
Sk lie. 30d.
13°...24°
Pr lie. 31d.
18°...26°
An rgp. 01d.
15°...29°