F. Kirkorovas 50-mečio jubiliejų atšventė Kremliuje: neįtikėtina prabanga įrodė, kad gali leisti sau viską

 (40)
Visiškai neseniai Rusijos popmuzikos karalius atšventė 50-ąjį savo jubiliejų. Šia proga buvo surengtos kaip reta pompastiškos iškilmės – tokių Maskva tikrai seniai nematė!
© Scanpix

Vargu ar kuris nors pastarojo laikotarpio renginys galėtų lygintis su grandiozinio masto švente, surengta popmuzikos žvaigždės Filipo Kirkorovo jubiliejaus proga, rašo ru.DELFI.lt.

Pagrindinė šventės susibūrimo vieta – Kremliaus rūmai. Į juos suvažiavo kone visi Rusijos kultūros ir šou verslo atstovai, kad ditirambais ir panegirikomis aukštintų 50-ies metų sukaktį minintį jubiliatą.

Reikia pasakyti, kad F. Kirkorovas pats asmeniškai paskambino kiekvienam į šventę pakviestam svečiui (o jų buvo begalė!), be to, visiems išsiuntinėjo prabangius kvietimus.

Apie kvietimas verta pakalbėti atskirai. Tai buvo atvirukai su viduje įtaisytu nedideliu ekranu, kuriame, atvertus atviruką, iš karto paleidžiamas paties F. Kirkorovo kreipimosi vaizdo įrašas. Anot patikimų šaltinių, vieno tokio atviruko kaina – maždaug 5 tūkst. rublių (79 eurai). Vadinasi, vien kvietimams F. Kirkorovas turėjo išleisti apie 5 mln. rublių (79 tūkst. eurų).

Be kitų įspūdingų šventės akcentų, galima paminėti auksu nuspalvintus ananasus, kuriais buvo išpuošta salė, upes šampano, kalnus austrių ir panašių delikatesų. Sklinda gandai, kad vaišėms buvo paklotas toli gražu ne vienas milijonas – tiesą sakant, beveik dešimt.

Beje, negalima pamiršti ir svarbiausios šalies salės nuomos kainos. O kur dar išlaidos, susijusios su legendiniu Engelbertu Humperdincku, pakviestu linksminti susirinkusiųjų? Viską susumavus, penkiasdešimtmečio iškilmės dainininkui turėjo atsieiti daugiau nei 40 mln. rublių (maždaug 631 tūkst. eurų) – bent taip kalba žmonės.

Kulminaciją šventė pasiekė, kai buvo išvežtas milžiniškas, 400 kilogramų sveriantis, tortas. Tai buvo žymaus konditerio Renato Agzamovo sukurtas šedevras. Ant torto viršaus puikavosi besisukanti karūna su inkrustuotais iš karamelės pagamintais briliantais. Išvydę šį konditerijos stebuklą visi svečiai tiesiog neteko amo.

Dabar metas pereiti prie dovanų – juk kiekviena į šventę pakviesta asmenybė turėjo gerokai pasukti galvą, ką dovanoti garbingam jubiliatui – žmogui, galinčiam sau leisti rengti tokio masto banketus.

„Prieš jubiliejų visi manęs klausinėjo, ar esu sudaręs dovanų sąrašą, – prisipažino artistas Dni.Ru korespondentui. – Dabar juk taip daryti madinga. Sąrašas daug ką supaprastina – iškilmių svečiui netenka spręsti sudėtingo klausimo, ką dovanoti. Tačiau aš taip darydamas jausčiausi nepatogiai, be to, aš šitiek visko turiu!“

„Svarbiausia, mano nuomone, yra tai, kad susirinko visi, kuriuos kviečiau – draugai, kolegos. Beje, iškilo tam tikrų problemų. Juk toje pačioje vietoje, kurioje vyko koncertas, buvo surengtas ir banketas, todėl atgabenti dovanas, tokias kaip paveikslai ar servizai, buvo sudėtinga. Galbūt kas nors nutars padovanoti automobilį, o gal lėktuvą... Visiškai nedidelį. Tai mano svajonė. Vis dėlto drabužių ir batų prašiau nedovanoti – juk ir taip gyvenu kaip drabužinėje“, – juokavo F. Kirkorovas.

Tad kokios gi dovanos artistui buvo teikiamos? Šalies prezidentas pasveikino F. Kirkorovą atsiųsdamas telegramą, be to, pasirašė įsaką apdovanoti artistą garbės ordinu už „didžiulį indėlį į gimtosios šalies estradą ir ilgus metus besitęsiančią veiklą“. F. Kirkorovo sūnus Martinas ir dukra Ala Viktorija nupiešė tėčio portretus.

Apskritai dovanų buvo tiek, kad pakuotes ir puokštes iš Kremliaus teko gabenti sunkvežimiais. F. Kirkorovas gavo rankų darbo šokolado, papuošalų, prabangios kosmetikos, paveikslų, vazų ir daugybę kitų dalykų. Akivaizdu, kad teks kiek paplušėti, kol bus apžiūrėtos visos gautos dovanos.

F. Kirkorovas anksčiau ir dabar:

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

18-metė aktorė A. Sandberg neslepia esanti panseksuali (13)

Jau šį savaitgalį, gegužės 19 dieną, Lietuvos kino teatruose pasirodys jaunimo itin laukiama drama „Man esi viskas“, sukurta pagal jamaikietės rašytojos Nicolos Yoon parašytą bestselerį „Viskas, viskas“ (Everything, everything). Juostoje, kuri pasakoja jautrią istoriją apie namuose dėl retos bei pavojingos ligos jau 18 metų įkalintą merginą, vieną dieną įsimylinčią kaimyną. Kad galėtų būti kartu, jaunuoliai ryžtasi surizikuoti viskuo... Net jei tai reikštų, kad prarasti taip pat gali viską. Pagrindinį Medelinos vaidmenį atlikusi kylanti aktorė Amandla Sendberg vadinama viena perspektyviausių Holivudo žvaigždžių. 18-metė paauglė išgarsėjo suvaidinusi „Bado žaidynėse“, nusifilmavo Beyonce muzikiniame vaizdo klipe ir neslepia esanti panseksuali.

F. Kirkorovas 50-mečio jubiliejų atšventė Kremliuje: neįtikėtina prabanga įrodė, kad gali leisti sau viską (40)

Visiškai neseniai Rusijos popmuzikos karalius atšventė 50-ąjį savo jubiliejų. Šia proga buvo surengtos kaip reta pompastiškos iškilmės – tokių Maskva tikrai seniai nematė!

J. Bieberio buvusi mergina paplūdimyje pademonstravo, ko neteko dainininkas (4)

Iš Venesuelos kilusi Alexandra Rodriguez labiausiai išgarsėjo ne dėl titulų grožio konkursuose ar savo modelio darbo. Ją paparacai ėmė sekioti sužinoję, jog 25-erių gražuolė tapo Justino Bieberio mergina.

Modelis M. Kerr ir jos sužadėtinis E. Spiegelis mylėsis tik po vestuvių: milijardierius laikosi tradicijų (3)

Vienas garsiausių pasaulio modelių Miranda Kerr su sužadėtiniu Evanu Spiegeliu nesimylės iki tol, kol nesusituoks. Tai 33 metų gražuolė atskleidė neseniai duotame interviu.

N. Šiaudikytė jau žino, kaip švęs Šv. Valentino dieną, tačiau jai tai nėra ypatinga šventė (1)

Vasario 11 – ąją Kaune, „Žalgirio“ arenoje vyksiančiame Šv. Valentino dienai skirtame grandioziniame meilės bei muzikos renginyje „One love show 2017” koncertuosiančios dainininkės Neringa Šiaudikytė ir Mia pasidalino, kaip jos pačios švenčia įsimylėjusiųjų dieną.

K. Zvonkuvienė su ašaromis akyse atvirai papasakojo, ką teko patirti nėštumo metu (7)

„Lekiu į ligoninę visu greičiu, ir galvoju: aš viską gyvenime atiduosiu, Dieve, viską atiduosiu. Atimk iš manęs mano sveikatą, populiarumą, mano karjerą, koncertus, gerbuvį, uždirbtus pinigėlius. Viską iš manęs atimk, tik neatimk iš manęs mano vaikų...“, - jau šį pirmadienio vakarą 20.25 val. gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ sunkiai tvardydama ašaras pasakos dainininkė Katažina Zvonkuvienė.

Italai naktiniame klube negalėjo atitraukti akių nuo seksualiosios J. Leonavičiūtės (28)

Vasario mėnesį „Taboo“ klubas pradėjo su trenksmu. Vakar šiame Kauno naktiniame klube vyko visame pasaulyje gerai žinoma „Neoninė naktis“. Sausakimšas klubas, neoninės šviesos, įspūdingai atrodančios šokėjos, šimtai iškeltų rankų ir atmosfera tarsi geriausiame Ibisos klube.

Su žmona dar neišsiskyręs A. Schwarzeneggeris Austrijoje lankėsi su 28 metais jaunesne mylimąja (3)

Jam 69-eri, jai - 41. Arnoldą Schwarzeneggerį ir jo mylimąją Heather Milligan skiria net 28 metai, tačiau tai, akivaizdu, nėra kliūtis meilei. Pora Austrijoje linksminosi tradicinėje Weisswurstparty (baltųjų dešrelių) šventėje, o aktoriaus moteris buvo pasipuošusi tradiciniais austriškais drabužiais. Tiesa, verta nepamiršti ir fakto, jog Holivudo žvaigždė vis dar nėra oficialiai išsiskyręs su savo ilgamete žmona ir jo keturių vaikų mama Maria Shriver.

Su nauju mylimuoju į vestuves vykusios M. Carey suknelė vos išlaikė sprūstančias krūtis (2)

Neseniai su sužadėtiniu milijardieriumi išsiskyrusi ir Naujųjų išvakarėse scenoje fiasko patyrusi Mariah Carey vėl šypsosi ir spindi. Savaitgalį ji su nauju mylimuoju Bryanu Tanaka vyko į vestuves viename iš prabangiausių Londono viešbučių, kur buvo pakviesta dainuoti šventės metu.

Į pramogų pasaulį žengė dar viena Valentaitė (28)

Nuo šiol įžymybių gyvenimą prie kavos puodelio aptarinėjantys smalsuoliai, turės pasitikslinti, kurią Valentaitę mini savo pasikalbėjimuose – ar buvusią statybų magnato Laimučio Pinkevičiaus sutuoktinę Astą Valentaitę, ar tik dabar į pramogų pasaulį įžengusią dainininkę Paulą Valentaitę.

Kaip dabar atrodo moteris, 1984-aisiais sudorojusi Terminatorių? (31)

Mažai kas galėtų pasigirti, jog yra įveikęs Arnoldą Schwarzeneggerį, o štai Linda Hamilton savo sąskaitoje turi įsimintiną pergalę prieš šį raumenų kalną, tiesa, žinoma, filmavimo aikštelėje – 1984 metais pasirodžiusiame fenomenalios sėkmės sulaukusioje juostoje „Terminatorius“ ji kyborgo (jį ir vaidino A.Schwarzeneggeris) likučius sulamdo hidrauliniu presu.

Naujoji Šacherezada: spalvingas Kazachstano turtuolės gyvenimas socialiniame tinkle (14)

Prieš keliolika metų apie įžymybes rašančios žiniasklaidos priemonės aikčiodavo, aprašydamos Kazachtsano gražuolės Gogos Aškenazi gyvenimą, kuriame netrūko ir garsių vyrų, ir prabangos.

Prabangios draugų dovanos Ingridą Kazlauskaitę stulbino, o Gedimino Juodeikos - suglumino (32)

„Tokio gimtadienio tiesiog neįmanoma pamiršti! Nežinau, ar dar kada nors tiek kartų per vakarą ir šypsojausi, ir norėjau verkti“, - prisipažino po šventės, kurią jai 33 – osios sukakties proga surengė draugai, dainininkė Ingrida Kazlauskaitė. Ji neslėpė – vakaro metu stulbino viskas: vieta, vaišės, programa, vedėjas, dovanos, draugų dėmesys.

Su dailia moterimi į premjerą atskubėjęs buvęs Kristinos Ivanovos sužadėtinis užminė mįslę (48)

Rudens pradžioje visas Lietuvos pramogų pasaulis aiktelėjo išgirdęs žinią, jog išsiskyrė grupės „Magnit“ gražuolės, grožio industrijos darbštuolės ir buvusios „Playboy“ puošmenos Kristinos Ivanovos bei prodiuserio, dokumentinių filmų kūrėjo bei ritmologo Aleksandro Broko keliai.

Jurgita Jurkutė-Širvaitė: esu dėkinga už man skirtas patirtis - džiugias ir skaudžias

„Kalėdos man – šeimos šventė. Šventė, kai grįžta vaikystės prisiminimai, kai ir vėl aplanko pasirengimo, laukimo jausmas. Didžiausia dovana yra galimybė būti su savo pačiais artimiausiais“, – TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjoms Kristinai Rimienei ir Renatai Mikailionytei kalbėjo aktorė Jurgita Jurkutė. Nuoširdų ir atvirą Jurgitos pokalbį, o taip pat kunigo Juliaus Sasnausko Kalėdų prisiminimus iš kalėjimo ir tremties televizijos žiūrovai pamatys šį šeštadienį, šventų Kūčių rytą.
Tr geg. 31d.
13°...20°
Kt bir. 01d.
8°...18°
Pn bir. 02d.
6°...19°
Št bir. 03d.
5°...16°
Sk bir. 04d.
5°...20°