D. Beckhamas pademonstravo savo torsą

 (14)
Futbolininkas Deividas Beckhamas – dažnas paplūdimio svečias, tačiau šį kartą vyras nebuvo apsitempęs tamsaus banglentininko kostiumo.
D. Beckhamas pademonstravo savo torsą

D. Bechamas maudynėms išsiruošė su savo sūnumis. Malibu kurorte šeimyna paniro į bangas, kuriose nenuobodžiavo.

Kaip ir įprasta, kol Beckhamo žmona Victoria Beckham rūpinasi neseniai gimusia dukrele Harper Seven, Deividas užsiima su sūnumis. Šį kartą tėvas berniukus ne tik mokė plaukioti banglente, bet ir kartu dūko vaikus nuo pečių mėtydamas į vandenį.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Uoga

37 metų Nicole Scherzinger įsispraudė į aptemptą maudymosi kostiumėlį pažiūrėti tikrai yra į ką (8)

Amerikiečių grožio etalonas, dainininkė, šokėja, modelis ir dainų autorė Nicole Scherzinger yra viena geidžiamiausių Amerikos dievaičių. Jos nepriekaištingas balsas ir įspūdinga išvaizda visus užburia. Daugelis merginų norėtų būti į ją panašios, stipriosios lyties atstovai mintyse apie ją svajoja, o žiūrint į nuotraukas, varvina seilę.

Svetima gėda: už girtus rusus blogiau nebent girti britai (52)

Ką tik Didžiojoje Britanijoje praūžė diena „May Day“, tačiau ne ką prastesnė diena buvo prieš mėnesį, kai nepažaboto alkoholio vartojimo, kičo, blizgužių ir žirgų lenktynių šventė Liverpulyje esančiame Aintree hipodrome nepaliko abejingų.

Lietuvaitės kūno grožis sudrebino egzotiškus kraštus (7)

Visiems gerai žinomas televizijos veidas ir modelis Elita Citovičiūtė gali džiaugtis pavydėtinu ir įspūdingu grožiu, nes vos tik gražuolė pasirodo televizijos ekrane ar viešumoje - vyrai puola varvinti seilę. Jos dailiems veido bruožams ir beprotiškai seksualiam kūnui atsispirti tiesiog neįmanoma.

Aptemptos kelnaitės provokuojančiai atidengė Agness Landau apatinę kūno dalį (149)

Žymiausia Lietuvos transseksualė ir visų geidžiamas modelis Agness Landau moka kaip reikiant užkurti kaitinančias seksualumo liepsnas. Jos socialiniai tinklų nuotraukų albumai raibste raibsta nuo apnuogintų ir provokuojančių nuotraukų. Atrodo, kad ji visiškai nesigėdija nuogumo ir jai nėra jokių tabu.

Palaidinę peršvietusios fotoaparatų blykstės atidengė intymias 35-erių Paris Hilton grožybes (7)

Paris Hilton niekada nesigėdija demonstruoti savo liekną figūrą ir pabrėžti jaunatviškumu trykštantį moteriškumą. Tačiau naujausiose nuotraukose 35-erių Paris savo seksualumą rodė atvirai ir be jokių tabu.

Išskirtiniai kadrai: Kim Kardashian savo apvalumus įspraudė į labai aptemptą maudymosi kostiumėlį (8)

Skandalingoji amerikiečių aktorė ir seksualioji dievaitė Kim Kardashian nesiliauja stebinti ir gundyti savo amą užimančiu seksualumu. Šį kartą ji pademonstravo iš koto verčiantį maudymosi kostiumėlį.

Žiūrint į tokį egzotiškos gražuolės kūną – seilė dar ilgai varvės (100)

Garsiojo filmo „Karibų piratai“ aktorę Daphne Joy galima drąsiai vadinti paplūdimio deive. Turbūt niekas nepaneigs, kad tokio tobulo ir išpuoselėto kūno reikėtų dar gerokai paieškoti.

Be liemenėlės į renginį atvykusi aktorė buvo tikra atgaiva vyrų akims (33)

Garsi amerikiečių aktorė Elizabeth Olsen Londone vykusioje filmo premjeroje pademonstravo iš koto verčiantį įvaizdį, kuriam atsispirti buvo tiesiog beprotiškai sunku.

Iškilaus biusto lietuvė nesiliauja vyrus gundžiusi galingomis iškirptėmis (35)

Prieš keturiolika metų rodyto lietuviško serialo „Prokurorai“ žvaigždė, o dabar grožio klinikos vadovė Nora Lapinskienė yra dažna elitinių vakarėlių viešnia. Ten ji sunkiai atsigina vyrų dėmesio ir smalsuolių žvilgsnių.

Į suknelę nebetelpantis galingas 46-erių Mariah Carey biustas iškrėtė pokštą (34)

Popmuzikos deive tituluojama 46-erių dainininkė Mariah Carey žino, kad provokuojantis ir seksualus aprangos stilius nepaliks abejingų. Paryžiuje šiuo metu viešinti publikos numylėtinė ir viena geidžiamiausių pasaulio moterų tuoj pat pasiglemžė aplinkinių dėmesį.

Pritrenkiančiai atrodanti Aistė Pilvelytė slapstėsi nuo fotografų (12)

Penktadienio vakarą LRT Didžiojoje studijoje vyko koncerto, skirto motinos dienai, filmavimas.

Naujoji paplūdimio gražuolė verčia iš koto (22)

Krūtiningoji 22 metų šviesiaplaukė Charlotte McKinney – tikra atgaiva vyrų akims, besidžiaugiančiomis gražuolių kūnais.

„Raffaello“ meilės istorijos

Valentino diena – banali ir nuobodi šventė? Nebūtinai! Tuo galėjome įsitikinti stebėdami projektą „Raffaello istorijos“, skirtą Valentino dienai ir sukurtą tam, kad parodytų tikrų žmonių nuoširdžius jausmus. Šis projektas leido mums susipažinti su Lietuvos įsimylėjėliais, kurie dalinosi savo romantiškomis istorijomis ir nuotraukomis. Balsavimo būdu buvo išrinkti laimingieji, jiems atiteko kelionė į Veneciją, o komisija, sudaryta iš „Ferrero“ – „Raffaello“ prekės ženklo savininkų – atstovų išrinko mylimųjų porą, kurie laimėjo romantišką fotosesiją. Ją įgyvendino profesionalių fotografų komanda.

Be žmonos į renginį atvykęs Žilvinas Grigaitis laiką leido išvaizdžių damų draugijoje (15)

Antradienio vakarą Vilniaus centre įsikūrusiame viešbutyje „Amberton“ dizainerė Viktorija Rakauskienė šou pasaulio atstovus ir mados mylėtojus nustebino savo nauja pavasario–vasaros „7 vasaros dienos“ kolekcija. Kviestinė publika mėgavosi vienas kito draugija ir itin vasariškais apdarų deriniais: gaivios, pastelinės spalvos, lengvi ir plevėsuojantys audiniai.

Jaunoji Amerikos sekso bomba: du nuodėmingi įvaizdžiai – per vieną vakarą (4)

Jaunąja Amerikos sekso bomba tituluojama 21 metų Courtney Stodden viešumoje pasirodo nedažnai, tačiau kuomet atvyksta į renginius, fotoreporteriai iš pasimėgavimo trina rankomis: dabar tai jau tikrai bus ką fotografuoti.
Št geg. 07d.
6°...21°
Sk geg. 08d.
9°...22°
Pr geg. 09d.
9°...22°
An geg. 10d.
10°...22°
Tr geg. 11d.
11°...21°