Įvaizdį pakeitusios Rasos Kaušiūtės naujoje dainoje - dramatiški išgyvenimai

Dainininkė Rasa Kaušiūtė nutraukė bene pusmetį trukusią kūrybinę pertrauką ir gerbėjams pristato naują dainą „Pasaulį savo palikom“, o kartu su ja – ir fotosesiją, kurioje pozavo legendinės Amy Winehouse stiliumi.
Rasa Kaušiūtė. Deimantės Rudžinskaitės-Laki nuotr.

Naujausia R.Kaušiūtės daina „Pasaulį savo palikom“ – asmeninės kūrybos vaisius, kurį įkvėpė nutrūkę santykiai su buvusiu mylimuoju.

„Daina gimė labai greitai, ją parašiau po Valentino dienos. Pirmiausia gimė dainos melodija, tiksliau, rėksmingas priedainis – matyt, norėjosi išrėkti visas susikaupusias emocijas. Jis gimė akimirksniu, vairuojant automobilį bei klausant radijo. Gerai, kad buvau netoli namų, - skubėjau greitai parbėgti, kad užsirašyčiau staiga šovusią idėją“, - pasakoja R.Kaušiūtė.

Žodžius kūriniui atlikėja pasakoja parašiusi vos per valandą – tiek jausmų širdyje prisikaupė. Prodiuseriui Arvydui Martinėnui-Vudžiui kūrinį beliko tik aranžuoti.

„Tik įrašyti dainą užtruko – vis neradau tam tinkamos nuotaikos. O jei nuotaika ne ta, balse tai girdisi. Siekiau geriausio rezultato“, - šypsosi atlikėja.

Nauju kūriniu ji pasakoja ištisą istoriją. „Ši daina pasakoja apie merginą, kuri stengiasi puoselėti santykius – daug ką atleidžia, vis tikisi pokyčių, bet jų nėra, ir santykiai nutrūksta. Jiems pasibaigus pradingsta ir komforto zona: mergina turi iš naujo kurti savo pasaulį, tačiau dabar jame yra viena“, - paaiškina.

Naują dainą ji skiria kiekvienam, kas kada nors patyrė nesėkmę kuriant santykius: „Priedainyje skamba tokie žodžiai – „pasaulį savo palikom, nejau per greit susitikom“. Juk kartais žmonės taip nori būti mylimi ir patys mylėti, nors dar nėra išsprendę klausimų savyje, „neišsilaižę žaizdų po ankstesnių patirčių, kad eina į kompromisus, nors ir jaučia, kad partneris nebūtinai yra tas tikrasis, tas vienintelis. Deja, bet tie kompromisai ne visada pasiteisina, ir labai greitai tampa aišku, kad santykiai – pasmerkti.“

Pastarieji santykiai su mylimuoju nutrūko. Ar dabar R.Kaušiūtė turi antrąją pusę? „Dėmesio, neslėpsiu, atsirado. Ir nemažai. Tačiau rimto draugo šiuo metu vis dar neturiu – širdis laisva“, - atvirauja dainininkė.

Kartu su nauja daina R.Kaušiūtė gerbėjams pristato ir naują, pakitusį savo įvaizdį – fotosesijoje pozavo it kultinė britų atlikėja A.Winehouse. Nuotraukose dainininkę įamžino fotografė Deimantė Rudžinskaitė- Laki.

„Man labai patinka ryškūs charakteriai, šukuosenos, makiažai. Ieškodama „dramatiškos lėlės“ įvaizdžio šiai dainai bei žinodama, kad man tinka įspūdingos šukuosenos su retro elementais, dėmesį atkreipiau į legendinės Amy Winehouse įvaizdį, kuriuo nuo seno žavėjaus. Nesistengiau jos įkūnyti, atkartoti – juk aš tikrai kitokia. Tačiau A.Winehouse mane įkvėpė. Žaviuosi šia originalia atlikėja, jos pasaulėjauta man yra artima. Ji puikiai žinojo, apie ką dainavo, visos jos dainos tarsi parašytos krauju... Kai tuo tarpu jos ryškus impozantiškas įvaizdis tarsi skleidė gyvenimo džiaugsmą bei amžiną šventę“, - šypsosi R.Kaušiūtė.

Atlikėja tikina nuolat siekianti savo dainas pristatyti originaliai bei individualiai, jai itin svarbu, kad atliekama muzika derėtų su įvaizdžiu.

„Jau tapo tradicija, kad savo fotosesijoms visad ieškau originalesnių šukuosenų ar makiažo pavyzdžių, kuriuose, kaip taisyklė, persipina retro bei modernumas, kas, leidžiu sau manyti, man tinka“, - sako ji ir nepamiršta pagirti šukuosenų meistrės Rūtos Dičkienės bei vizažistės Gintarės Valaitienės ( „Beauty Day Out“).

Dainininkė džiaugiasi fotosesijos rezultatais. „Dėka nuostabios komandos man pavyko sukurti norimą įvaizdį ir charakterį, kurie atspindi šią dainą. Dabar su jauduliu širdyje pristatau kūrinį, kuris kupinas giliausių išgyvenimų, klausytojams. Tikiuosi, kad daina ras atgarsį jūsų širdyse“, - sako R.Kaušiūtė, ir kviečia dainos pasiklausyti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Muzika

R. Žvagulio sužadėtinė L. Navikaitė uždainavo ispaniškai: būtent ši daina atspindi mano sielą (11)

„Visada buvau ispanų muzikos mylėtoja, nuo pat mažų dienų svajojau ir vis kartojau, kad vieną dieną koncertuosiu su gyva grupe ir atliksiu ispaniškas dainas. Šiuo metu esu kūrybiniame procese ir netveriu džiaugsmu, nes jau turiu ispaniškų dainų koncertinę programą“, - sako Laura Navikaitė.

HIT merginos pristato dainą „50 atspalvių“: gėdos jausmas miršta (23)

Visai neseniai merginų grupė HIT debiutavo nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Pasibaigus konkursui, merginos nestovi vietoje ir žada daug naujų staigmenų savo klausytojams. Pirmoji – nauja grupės daina su daug žadančiu pavadinimu „50 atspalvių“.

Už neįvykusį renginį pinigų negrąžinantys Karklės festivalio organizatoriai skelbia naują datą

Praėjusių metų vasarą paženklino bene didžiausias sukrėtimas Lietuvos muzikos istorijoje – žinia, jog neįvyks 7-asis festivalis „Karklė Live Music Beach". Nusivylusiems melomanams liejant nuoskaudas dėl atšaukto renginio, organizatoriai visgi tvirtai pažadėjo, kad festivalis sugrįš 2017-aisiais ir visi anksčiau įsigyti bilietai galios. Šiandien jau aišku ne vien tai, kad pažadas pildomas – oficialiai paskelbta festivalio data. „Karklė Live Music Beach" legenda sulauks tęsinio šių metų rugpjūčio 18-20 d.

G. Michaelo atminimą Sasha Song pagerbė gėjų klube (3)

Antrą kartą bandantis gauti progą atstovauti mūsų šalį „Eurovizijos“ dainų konkurse Kijeve dainininkas Sasha Song vasario 3 d. populiariausiame Lietuvoje gėjų klube „Soho“ surengė George’o Michaelo garbei skirtą „gyvo“ garso koncertą „Sasha Song tribute to George Michael“.

Anželos Adamovič metamorfozė: išlaisvinusi savo seksualumą atsigręš į trankią muziką (2)

Anžela Adamovič nusprendė žengti naują žingsnį ir tęsti savo solinę karjerą. Ryškumas, pašėlę muzikos ritmai, seksualumas - „X Faktoriuje“ prieš kelerius metus išgarsėjusi Anžela žada naujus vėjus Lietuvos scenoje.

Nauja Andriaus Mamontovo daina išgirsk kūrinį ir tu (3)

Andrius Mamontovas Lietuvos žiniasklaidos kanalams pristato naują kūrinį „Raudonas ruduo”. Ši daina tapo penktuoju radijo singlu iš praėjusiais metais pasirodžiusio albumo „Degančios akys”.

Dainininkui Mino pažerti komplimentai (5)

Šį penktadienį televizijos laidos „Auksinė daina“ scenoje – visiems gerai pažįstamas dainininkas Mindaugas Mickevičius-Mino. Išgarsėjęs muzikiniame projekte „Kelias į žvaigždes“ atlikėjas taip ir nedingo iš scenos. Nors visi jį puikiai prisimena dėl to, kad mėgo dainuoti itališkai, šiandien Mino teigia, kad itališkos dainos užima viso labo 10 procentų jo repertuaro, o labiausiai mėgaujasi atlikdamas savo kūrybą. Salėje susirinkę jo draugai pranašavo, kad laimės „Mergaitė, kuri kvepia braškėm“ arba „Be meilės mirt galiu“.

Metų hitą įrašiusiam Vaidui Baumilai – gražuolių dėmesys (8)

Nors 2016-ieji dar nesibaigė, tačiau panašu, kad didžiausias lietuviškos muzikos hitas jau yra aiškus.

Rima iš „Man-go“: „Nutraukiančiam santykius lygiai taip pat sunku, kaip ir paliktam žmogui“

Merginų grupė „Man-go“ po keletos itin sėkmingų hitų, pristato dar vieną visiškai naują kūrinį „Suskaičiuok“. Jame pasakojama apie išsiskyrimą, tačiau šį kartą į pasibaigusius santykius žvelgiama juos nutraukusio žmogaus akimis.

Įvaizdį pakeitusios Rasos Kaušiūtės naujoje dainoje - dramatiški išgyvenimai

Dainininkė Rasa Kaušiūtė nutraukė bene pusmetį trukusią kūrybinę pertrauką ir gerbėjams pristato naują dainą „Pasaulį savo palikom“, o kartu su ja – ir fotosesiją, kurioje pozavo legendinės Amy Winehouse stiliumi.

Saulius Prūsaitis ir Marijonas Mikutavičius pristato bendrą dainą (10)

„Aš suprantu, kad neinu jaunyn, bet to vaiko iš manęs niekas neišvarys. Man jis labai patinka“ – sako Saulius Prūsaitis. „Kiekvienas vyras yra kažkiek vaikas, o vyras šou versle – vaikas iš didelės raidės“, – pritaria jam Marijonas Mikutavičius. Jie abu pristato bendrą dainą „Vaikas iš didelės raidės“.

Rosita Čivilytė atgaivino aistringus gyvenimo prisiminimus (6)

Aistra, nuotykiai, prisirišimas, suvokimas, nusivylimas, ryžtas, skyrybos, laisvė – visa ši jausmų grandinė ir kaip sako pati Rosita Čivilytė „...santykiai ir tiesiog aistra, be bilieto į meilę“ - naujojoje jos dainoje „Atėjo laikas“. Ilgametę patirtį ne tik muzikoje, bet ir santykiuose sukaupusi žymi moteris, panašu, jog šia tema tikrai turi ką papasakoti...

Natalija Bunkė atgaivino YVĄ: grupė į sceną kils gerai praleisti laiką (20)

Jau kuris laikas šou verslo užkulisiuose sklando gandai apie naująjį Natalijos Bunkės projektą. Iš pradžių tik puse lūpų užsiminusi, kad tai sudrebins Lietuvos popmuzikos padangę, šiandien Natalija skelbia naujieną – legendinė merginų grupė YVA grįžta.

Monikos Linkytės iššūkis: ar nauja daina taps „YouTube“ hitu? (5)

Apie naują savo muzikinės karjeros etapą pranešusios Monikos Linkytės gyvenime pokyčiai įgauna pagreitį – kartu su prodiuseriu Rolandu Venckiu-Innomine ji pristato bendro darbo rezultatą – kūrinį „Šviesõs”.

Donato Montvydo daina dukrytei virpina klausytojų širdis (17)

Ši vasara Donatui Montvydui – kaip niekada intensyvi. Koncertai dešimtims tūkstančių žmonių festivaliuose, bendras pasirodymas su Mansu Zelmerlowu Jūros šventėje, didžiojo turo darbai ir nauja aistra vandens lentoms. Tačiau jokia veikla neatims jo beribių jausmų dukrai Adelei. Šiandien D. Montvydas atskleidžia, kad mažylei skyrė dainą „Aš visada būsiu tavo“.
Tr geg. 31d.
13°...20°
Kt bir. 01d.
8°...18°
Pn bir. 02d.
6°...19°
Št bir. 03d.
5°...16°
Sk bir. 04d.
5°...20°