Žvaigždės be makiažo (FOTO, apklausa)

 (160)
Esame įpratę – scenoje, televizijoje, prabangiuose vakarėliuose ar viešuose renginiuose mūsų žvaigždutės atrodo nepriekaištingai – gražiai sušukuoti plaukai, nepriekaištingas makiažas ir visus privalumus pabrėžiantys bei trūkumus paslepiantys drabužiai.
Žvaigždės be makiažo (FOTO, apklausa)
© KLUBAS.LT nuotr.

Vis dėlto namuose, artimųjų rate, kelionėse ar grimerinėje ir Lietuvos, ir užsienio žvaigždutės atrodo taip, kaip jas Dievas sukūrė.

KLUBAS.LT žvaigždžių be makiažo fotogalerijoje sutiksite Lietuvos ir pasaulio garsenybes be grimo. Tiesa, ne visos jų gatvėje (net neapsuptos fotografų) pasirodo visiškai nepasidažiusios, vaikščioti be makiažo itin neįprasta lietuviškosioms žvaigždutėms – jas sutikti visiškai nepasidažiusias kur kas sunkiau, nei pasaulinio garso žvaigždes.

Be makiažo vargu ar gatvėje sutiksime Nataliją Zvonkę ar Jurgitą Tvarijonaitę, o stilingoji Victoria Beckham ar puošnioji Paris Hilton tokiu atveju visada pasislėps po didžiuliais akiniais nuo saulės.

Nijolė Pareigytė, Goda Sabutytė, Ingrida Martinkėnaitė, Aistė Paškevičiūtė, Evelina Anusauskaitė, Pamela Anderson, Angelina Jolie, Jessica Alba ir dar daugiau gražiausiomis tituluojamų moterų KLUBAS.LT fotogalerijoje svečiuojasi atrodydamos taip, kaip atrodo dar prieš lipdamos į sceną ar žengdamos į filmavimo aikštelę.

Balsuodami straipsnio apačioje galite išrinkti, kuri garsi moteris be makiažo atrodo gražiausiai – kuriai jų nė nereikia storo grimo sluoksnio.


www.klubas.lt
Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Foto

Perliukai iš kaimiečių gyvenimo: būtų graudu, jei nebūtų juokinga (51)

Internetas pilnas įvairiausių kadrų iš žmonių gyvenimo. Vieni viešina savo prabangaus laisvalaikio akimirkas, kiti pozuoja jau senokai praradę pusiausvyrą ir smigę čia pat vonios kambaryje. Tokios jau šių dienų gyvenimo realijos. Tačiau norom nenorom, žvelgiant į provincijoje gyvenančių žmonių gyvenimą tampa ir graudu, ir juokinga.

Kadrai iš rusiškų vestuvių: iš juoko plyš pilvas (104)

„Jei švęsti, tai švęsti“, - sako norintys linksmai praleisti laiką vakarėlyje.

Įvertinkite Vilniaus stileivas: sakurų parkelio stiliukas (4)

Sakurų žydėjimas turbūt yra vienas laukiamiausių gamtos mylėtojų ir asmenukių darytojų įvykių.

Vasaros laukti liko nedaug 25 merginos, kurių kūnai - vau! (4)

Nors saulės spinduliai šį pavasarį mūsų ir nelepina, tačiau mintys apie šilumą neapleidžia. Todėl bent svajonėmis ir mintis jau pradedame ruoštis vasarai, kai išsitrauksim maudymosi kostiumėlius ir pasinersim į vandens malonumų oazę.

Slapti ir intriguojantys kadrai iš žvaigždžių vakarėlio (62)

Ketvirtadienį po juodo vakarėlio Vilniaus centre „The dark“ įžymybės rinkosi į elitinį „Materialiste“ naktinį klubą, kuriame linksmybės tęsėsi iki pat paryčių.

Pasitikrinkite, ar pavyks atskirti: kur – moteris, o kur – vyras? (26)

Niekam ne paslaptis, kad pasaulyje itin dažnai organizuojami moterų grožio konkursai. Visas pasaulis gėrisi jų amą užimančiu grožiu. Konkurso salė ir televizijos ekranai pražysta moteriškumu, o stipriosios lyties atstovams tampa sunku atitraukti akis.

Vaizdelis lėkštėje: tai pamatę neapsidžiaugtumėte (2)

Žmonės įpratę socialiniuose tinkluose dalintis maisto nuotraukomis. Juk taip smagu su draugais pasidalinti tai, ką valgai pusryčių, pietų ar vakarienės metu.

Vieta Rusijoje, į kurią visi plūsta ištroškę apsinuoginusių merginų (25)

Balandžio mėnesio pradžioje Rusijoje vyksta nerealus festivalis „Grelka Fest“. Sniego trasose vykstantis festivalis kasmet pritraukia daugiau 10 tūkstančių žmonių, kurie vilki maudymosi kostiumėlius ir čiuožia slidėmis ar snieglentėmis.

Įžūliau nebūna: 30 originaliausių nusirašinėjimo būdų (6)

Artėjant egzaminų laikui, studentai ėmė dalintis išmaniais nusirašinėjimo būdais. Ir mes tikrai tikrai nesiūlome to daryti, o skatiname sąžiningai mokytis. Bet pasižiūrėkite, kaip kūrybingai universitetuose ar mokyklose besimokantys piliečiai pažvelgia į tai, kad tik nereikėtų visko mintinai „iškalti“.

Nemirtingi vaizdeliai iš Rusijos metro (82)

Metro – tai antras gyvenimas. Nuo namų iki darbo, po vakarėlio iki namų. Todėl metro tampa ta stotele, kur galima pailsėti, ką nors nuveikti, o gal paprasčiausiai pasiekti reikiama tikslą. Bet kaip?

Išaiškėjo, į kokią gražuolę Eveliną Anusauskaitę iškeitė jos buvęs vaikinas (28)

Į Kauno prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ įsikūrusią parduotuvę „Pietro Filipi“ ketvirtadienio vakarą rinkosi žinomi kauniečiai.

Šviesiaplaukė futbolininko Edgaro Jankausko pasija nustelbė raudonojo kilimo viešnias iš Kauno (106)

Penktadienio vakarą Kaune buvo iškilmingai atšvęstas 25-asis „Daumantų“ pagardų gamintojų veiklos jubiliejus.

Mia nustebino savo įvaizdžiu: tiek aukso nenešioja net Radži (89)

Įnirtingai savo ir sutuoktinio restorano atidarymui, kuris kitą savaitę turėtų sudrebinti ne tik Druskininkus, bet ir visą pietinę Lietuvos dalį, besiruošianti atlikėja Vilija Pilibaitytė-Mia dėlioja paskutines detales.

Išsirengti pasiryžusiai airių karštukei – vėsus oras nė motais (7)

Nors pasaulio gražiausių merginų žemėlapyje Airija niekada nebuvo išskiriama kaip šalis, galinti pasigirti miniomis efektingų gražuolių, tačiau ir Žaliojoje saloje netrūksta tikrų grožio deimančiukų.

Merginos iš Vudstoko festivalio 1969 metais tokių gražoulių dabar jau nebepamatysite (19)

Vudstokas. 1969-ieji. Šis legendinis roko muzikos festivalis buvo švenčiamas tris dienas. Čia susibūrė tūkstančiai žmonių.
Pr geg. 02d.
5°...17°
An geg. 03d.
5°...17°
Tr geg. 04d.
7°...19°
Kt geg. 05d.
6°...18°
Pn geg. 06d.
7°...18°