Už lango šalta? 60 karštų merginų kūnų ištirpdytų net amžino įšalo žemę

 (19)
Taip, žiema už lango įsisiautėjo ir, matyt, sustoti dar nežada. Teks palaukti dar ne vieną mėnesį, kol čia, Lietuvoje, bus galima nusimesti šiltus drabužius ir, įsispraudus į maudymosi kostiumėlį ar kelnaites, kaitintis karštuose saulės spinduliuose.
Karštos merginos
Karštos merginos
© Socialinio tinklo nuotr.

Kad taip neprailgtų laukti tos išsvajotos šilumos, paganykite akis ten, kur visuomet karšta, o saulės - į valias, žydra jūra ir palmės pakrantėj stūkso. Žinoma, ten apsilanko ir pačios karščiausios merginos, kurios mielai dalijasi savo kūno dailumu, šypsenomis ir gera nuotaika su jumis, mieli skaitytojai.

Net neabejojame, kad šios gražuolės kaipmat ištirpdytų amžino įšalo žemę. Tiesa, joms ten nėra ko važiuoti. Gerai ir ten, kur šilta.

KLUBAS.lt galerijoje - seksualiausių merginų desantas, kuris išgelbės nuo šaltos žiemos nemalonės.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Foto

Kas gali būti geriau, jei ne šios gražuolės bikini kūnas? (16)

Gražuolė Sierra turi beveik 100 tūkstančių pasekėjų socialiniame tinklapyje „Instagram“. Fantastiškos figūros savininkė drąsiai demonstruoja tobulus savo kūno linkius, kurių pavydėtų bet kuri dailiosios lyties atstovė.

Rusiškos vestuvės: jose atsidurti nenorėtų nei viena nuotaka (21)

Vasara – vestuvių sezonas. Visi nori susikurti savo svajonių šventę sau. Vieniems reikia puotos, o kitiems užtenka sumainyti aukso žiedus dviese atokioje pasaulio vietoje.

Lėktuve detonuota seksualumo bomba: kaltę prisiėmė šios gražuolės rusės (27)

Niekas kitas nepraskaidrins nuotaikos tolimo skrydžio metu, kaip maloniai ir nuolankiai besišypsanti stiuardesė. Nuobodžios kelionės vargina keleivius, tad jos visuomet pasiryžusios padėti nuvargusiems.

Realybė Rusijoje: kitur tokių vaizdelių nepamatysi (49)

Sunku patikėti, kad šiais laikais dar galima pamatyti tokių vaizdų, kokie yra užfiksuojami Rusijoje. Atrodo, kad tokios fotografijos paimtos iš gilaus sovietmečio, tačiau tai, ką matome, užfiksuota dabar.

Į įspūdingą „Elvyra design“ gimtadienį naktiniame klube susirinko būrys efektingų įžymybių: nuo Marinos Bui iki Erikos Vitulskienės (44)

Gėlėmis ir dovanomis nešini žinomi žmonės šeštadienio naktį rinkosi į sostinės naktinį klubą „Mojo lounge“, kur su ovacijomis, netikėtumais ir išskirtinių naujovių pristatymu švęstas aksesuarų namų „Elvyra design“ ketvirtasis gimtadienis.

Fitneso gražuolės demonstruoja pavydėtinas kūno formas (11)

Niekas nepaneigs, kad sportiškas kūnas netraukia aplinkinių žvilgsnių. Juk ištreniruoti raumenys yra daug gražiau nei tų, kurių kūnas nėra matęs jokio sporto.

Deimantė Andriuškaitė šokiravo nauja fotosesija: svarbiausias akcentas – pėdkelnės (9)

Ilgasis Joninių savaitgalis modeliui Deimantei Andriuškaitei šįmet bus ypatingas – mergina su būriu draugu švęs vasarišką 24-ąjį gimtadienį, kupiną netikėtumų, išskirtinių akcentų ir šiltos nuotaikos.

Graikijos paplūdimyje – svaiginančių kūno formų karštukė (4)

Vasara dar tik įsibėgėja, o karšti vaizdeliai skrieja iš įvairiausių planetos kampelių. Šį kartą – iš Mikono (Graikija) salos, kur savo trumpas vasaros atostogas praleidusi Didžiosios Britanijos realybės šou žvaigždutė Ashley James pateko į paparacių akiratį ir sukėlė nemenką apkalbų audrą.

Fotografų žvilgsniai smigo į futbolo aistruolės užpakaliuką
 (3)

Prancūzijoje vis labiau kaistant Europos futbolo čempionato aistroms, nerimsta ir futbolo dievams besimeldžiančios dailiosios lyties atstovės, kurios įvairiais būdais išreiškia savo meilę odinio kamuolio meistrams.

Stilingi sostinės klubinėtojai nėrė į linksmybių naktį (1)

Šeštadienio vakarą sostinės klubuose vėl šurmuliavo gražaus, stilingo jaunimo būriai – visą savaitę praleidę saulės spindulių įkaitintuose biuruose, savaitgalį jie nusprendė atsikvėpti klausydamiesi madingos muzikos ritmų ir dalinamiesi įspūdžiais.

Paplūdimyje išsirengusi 39 metų aktorė įkaitino atmosferą (26)

Holivudo aktorė Maitland Ward, kuri savo didžiausios šlovės sulaukė 1998-2000 metais filmuodamasi seriale „Boy Meets World“, garsėja savo pomėgiu pozuoti pikantiškose fotosesijose. Nors moteris kitąmet švęs savo keturiasdešimtmetį, tačiau ir toliau mielai demonstruoja savo seksualias kūno linijas.

Triuškinančio seksualumo klaipėdietė nuodėmingus kerus skleidė neįprastoje aplinkoje (13)

Buvusi grupės „Dolce Vita“ narė, konkurso „Mis Lietuva“ finalininkė Viktorija Vaičaitė, bušido mergina, modelis Simona Kateivaitė ir dar kelios įspūdingų formų gražuolės, dalyvavusios neįprastoje fotosesijoje, dailiosios lyties atstovių mėgiamus atributus iškeitė į... statybininkų šalmus bei įrankius.

Inga ir Aivaras Stumbrai savo vaikus palepino išskirtinėmis pramogomis (32)

Sekmadienį vilniečiai neatsispyrė pagundai kartu su vaikais pajusti nors ir mažų, bet labai karštų „Hot Wheels“ mašinėlių padangų griausmo. Renginyje, skirtame paminėti tarptautinę vaikų gynimo ir Tėvo dieną, dalyvavo Inga Stumbrienė su šeima bei Diana Dargienė su dukra.

Sunku patikėti savo akimis: štai kas dabar vyksta kolektyviniuose soduose Rusijoje (48)

Metas pamiršti su grėbliu ir kauptuku kolektyviniuose soduose besidarbuojančias garbaus amžiaus moteriškes. Ateina nauja mada - ravėjimas ir kiti sodo darbai! Internetas ūžia nuo naujausio seksualumo proveržio, kuriame įamžintos jaunosios agurkų ir morkų rovimo meistrės, plūgo žonglierės ir piktžolių epiliavimo pionierės. Bet juk ko nepadarysi, kai akis įbedęs šalia stovi žavus kavalierius?

Taip nutinka tik metro: vaizdeliai prajuokins iki ašraų (9)

Bet kuriame pasaulio žemyne didmiesčiuose nuo kamščių išlaisvina genialus inžinierių išradimas - metro. Daugiamilijoninėse sostinėse ir megapoliuose gyvenimas verda tarsi skruzdėlyne. Žmonės skuba į darbus ar studijas, į pasimatymus, susitikimus ar pasirodymus. Ir dažniausiai naudojasi metro. Bene patogiausia, pigiausia ir greičiausia susisiekimo priemone.
Sk bir. 26d.
16°...32°
Pr bir. 27d.
16°...25°
An bir. 28d.
13°...23°
Tr bir. 29d.
13°...24°
Kt bir. 30d.
15°...27°