Seksualiausios merginų tatuiruotės

 (83)
Šiais laikais tatuiruotėmis savo kūną puošią ne vien vaikinai, tačiau įvairius piešinius labai dažnai galima pastebėti ir ant merginų kūno.
Seksualiausios merginų tatuiruotės
Seksualiausios merginų tatuiruotės
© Asmeninio archyvo nuotr.

Vieni žmonės vis dar skeptiškai žiūri į tokį kūno meną, tačiau kiti dėl tatuiruočių yra tiesiog pamišę, ir papuošę savo kūną vienu meno kūriniu, ilgai nelaukus ant kūno atsiranda kitas piešinys.

„Tai tikra manija, kuria užsikrečiama pasidarius nors vieną tatuiruotę“, - prisipažino viena mergina savo kūną pasidabinusi jau aštuoniais kūną puošiančiais piešiniais.

Yra žmonių, kurie mano, jog tatuiruotėmis margintas kūnas yra ne gražus ir visiškai neseksualus, tačiau internete sklando daugybe gundančiai atrodančių merginų nuotraukų, kur tatuiruotės – tikra puošmena.

Seksualiausios merginų tatuiruotės KLUBAS.lt fotogalerijoje:


Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Foto

„Radistų“ vakarėlyje visi linksminosi iš širdies (2)

Balandžio 29-osios naktį svarbiausiame sostinės klube „Exit Vilnius“ netikėtą vasarai dedikuotą naujieną pristatė populiarieji „Radistai DJs“. Kurį laiką gerbėjus ir žiniasklaidą erzinę socialiniuose tinkluose naudodami grotažymę #ONROAD Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius euforijoje skendinčiai miniai pranešė – būtent taip vadinasi naujausias, ypatingo slaptumo sąlygomis įrašinėtas jų muzikos albumas.

Donatas Montvydas užbūrė klaipėdietes

Penktadienio vakarą uostamiesčio klube „Port by BarBar'a“ įvyko energingas netrukus į „Euroviziją“ išvyksiančio Donato Montvydo pasirodymas. Jau pirmadienį sparnus į Švediją kelsiantis atlikėjas, regis, ilsėtis neketino ir savo balsu šildė susirinkusiųjų širdis.

Vilniaus gražuolės viliojo „nei nuoga, nei apsirengusi“ stiliumi (85)

Tiek laukinės, tiek miesto panteros garsėja savo nepriekaištingu kūnu, aptemptu nakties juodumo rūbu, kurį dažnas taip ir taikosi nuplėšti. Bent jau akimis.

Perliukai iš kaimiečių gyvenimo: būtų graudu, jei nebūtų juokinga (124)

Internetas pilnas įvairiausių kadrų iš žmonių gyvenimo. Vieni viešina savo prabangaus laisvalaikio akimirkas, kiti pozuoja jau senokai praradę pusiausvyrą ir smigę čia pat vonios kambaryje. Tokios jau šių dienų gyvenimo realijos. Tačiau norom nenorom, žvelgiant į provincijoje gyvenančių žmonių gyvenimą tampa ir graudu, ir juokinga.

Kadrai iš rusiškų vestuvių: iš juoko plyš pilvas (106)

„Jei švęsti, tai švęsti“, - sako norintys linksmai praleisti laiką vakarėlyje.

Įvertinkite Vilniaus stileivas: sakurų parkelio stiliukas (4)

Sakurų žydėjimas turbūt yra vienas laukiamiausių gamtos mylėtojų ir asmenukių darytojų įvykių.

Vasaros laukti liko nedaug 25 merginos, kurių kūnai - vau! (1)

Nors saulės spinduliai šį pavasarį mūsų ir nelepina, tačiau mintys apie šilumą neapleidžia. Todėl bent svajonėmis ir mintis jau pradedame ruoštis vasarai, kai išsitrauksim maudymosi kostiumėlius ir pasinersim į vandens malonumų oazę.

Slapti ir intriguojantys kadrai iš žvaigždžių vakarėlio (62)

Ketvirtadienį po juodo vakarėlio Vilniaus centre „The dark“ įžymybės rinkosi į elitinį „Materialiste“ naktinį klubą, kuriame linksmybės tęsėsi iki pat paryčių.

Pasitikrinkite, ar pavyks atskirti: kur – moteris, o kur – vyras? (26)

Niekam ne paslaptis, kad pasaulyje itin dažnai organizuojami moterų grožio konkursai. Visas pasaulis gėrisi jų amą užimančiu grožiu. Konkurso salė ir televizijos ekranai pražysta moteriškumu, o stipriosios lyties atstovams tampa sunku atitraukti akis.

Vaizdelis lėkštėje: tai pamatę neapsidžiaugtumėte (2)

Žmonės įpratę socialiniuose tinkluose dalintis maisto nuotraukomis. Juk taip smagu su draugais pasidalinti tai, ką valgai pusryčių, pietų ar vakarienės metu.

Vieta Rusijoje, į kurią visi plūsta ištroškę apsinuoginusių merginų (25)

Balandžio mėnesio pradžioje Rusijoje vyksta nerealus festivalis „Grelka Fest“. Sniego trasose vykstantis festivalis kasmet pritraukia daugiau 10 tūkstančių žmonių, kurie vilki maudymosi kostiumėlius ir čiuožia slidėmis ar snieglentėmis.

Įžūliau nebūna: 30 originaliausių nusirašinėjimo būdų (8)

Artėjant egzaminų laikui, studentai ėmė dalintis išmaniais nusirašinėjimo būdais. Ir mes tikrai tikrai nesiūlome to daryti, o skatiname sąžiningai mokytis. Bet pasižiūrėkite, kaip kūrybingai universitetuose ar mokyklose besimokantys piliečiai pažvelgia į tai, kad tik nereikėtų visko mintinai „iškalti“.

Nemirtingi vaizdeliai iš Rusijos metro (82)

Metro – tai antras gyvenimas. Nuo namų iki darbo, po vakarėlio iki namų. Todėl metro tampa ta stotele, kur galima pailsėti, ką nors nuveikti, o gal paprasčiausiai pasiekti reikiama tikslą. Bet kaip?

Išaiškėjo, į kokią gražuolę Eveliną Anusauskaitę iškeitė jos buvęs vaikinas (29)

Į Kauno prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ įsikūrusią parduotuvę „Pietro Filipi“ ketvirtadienio vakarą rinkosi žinomi kauniečiai.

Šviesiaplaukė futbolininko Edgaro Jankausko pasija nustelbė raudonojo kilimo viešnias iš Kauno (106)

Penktadienio vakarą Kaune buvo iškilmingai atšvęstas 25-asis „Daumantų“ pagardų gamintojų veiklos jubiliejus.
Tr geg. 04d.
5°...19°
Kt geg. 05d.
7°...19°
Pn geg. 06d.
6°...18°
Št geg. 07d.
6°...19°
Sk geg. 08d.
7°...21°